כיצד לשווק מוצרים באמצעות סרטוני וידאו

סרטוני וידאו

סרטוני וידאו מהווים את הדרך האופטימלית לשווק מוצרים או שירותים שונים שהעסק מספק ללקוחות שלו. אם בעבר שיווק ופרסום של העסק כלל מודעות בעיתונים, פרסומות בטלוויזיה ומאמרים ארוכים ומושקעים, הרי שהיום לאף אחד כבר אין את הסבלנות לכך. אנשים רגילים לגלוש כל היום במחשב או בסמארטפון שלהם, והם נוטים לדפדף הלאה ברגע שהם נתקלים במאמר ארוך או בפרסומת מייגעת. לכן חשוב להשקיע בסרטונים מושקעים, אשר יצליחו להעביר מסר ברור וקולע, תוך כדי שימוש בהומור ובשנינות. יש צורך כמובן, לבצע קודם כל חקר שוק, להבין מי הם המתחרים, מה המסר שמעוניינים להעביר ללקוחות הפוטנציאלים ומי הוא בעצם קהל היעד של הסרטון.

סרטוני וידאו

שיווק מוצרים באמצעות סרטוני וידאו – כיצד לעשות זאת נכון?

סרטון וידאו מוצלח כמו סרטי תדמית מצליחים הוא סרטון אשר מצליח למשוך את תשומת הלב של הצופים כבר מהשניה הראשונה. במידה והסרטון לא יצליח לעמוד בתנאי ההכרחי הזה, רוב הסיכויים שאף אחד לא יטרח לראות אותו עד הסוף. לכן חשוב לתכנן היטב את הפקת הסרטון, להבין מהו המסר השיווקי שמעוניינים להעביר באמצעותו ומי מהווה את קהל היעד שלו. לכל קהל יעד יש מאפיינים שונים, תחומי עניין שונים ודרך שונה לפנות אליהם. לכן חשוב לנתח היטב את הסיטואציה, כדי להפיק סרטון שיוכל לפנות לרגש של הצופים, להניע אותם לפעולה ולספק תוכן מדויק שימשוך את תשומת הלב שלהם בצורה האפקטיבית ביותר. לאחר שהסרטון מוכן, ניתן להעלות אותו לעמוד הבית של החברה. הדבר ייצור תוכן מגוון יותר, דבר שיעלה את הערך של האתר בעייני גוגל, ותקדם אותו מהר יותר. מעבר לכך, ניתן להציג את הסרטון בכנסים מקצועיים, לפרסם אותו ביוטיוב ובפייסבוק וכדומה. במידה ומדובר על סרטון מוצלח, הגולשים ברשתות החברתיות ידאגו לשווק אותו עבורכם בחינם ובצורה האפקטיבית ביותר.

לסיכום, על מנת לשווק מוצרים באמצעות סרטוני וידאו יש צורך להפיק סרטון מקצועי וברמה הגבוהה ביותר. יש צורך להקפיד על סרטון שיהיה מותאם באופן מושלם לקהל היעד שאליו אתם מכוונים, על מנת לקבל את התוצאה הטובה ביותר. הסרטון עצמו צריך להיות קצר וקולע, לשלב הומור ולפנות לרגש של הצופים.

טכנולוגיה ו- IT לימודי אינטרנט ומחשבים סלולר וגאדג'טים קידום אתרים קריירה שיווק באינטרנט שיווק ברשתות חברתיות תוכנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה זה חווית משתמש ולמה זה צריך לעניין אתכם
חווית משתמש הינה החוויה של הלקוח אשר בא במגע עם עסק מסוים, הן בעולם הדיגיטלי והן בעולם הפיזי. מדובר...
קרא עוד »
אוק 12, 2020
מדוע נכון לנו לעשות קידום אתרים אורגני
בתור בעלי עסקים, בעלי מקצוע, אנחנו הרבה פעמים רוצים להשיג פרסום וחשיפה, כמה שיותר מהר. אנחנו לא יכולים...
קרא עוד »
מרץ 03, 2020
בית ספר לסייבר
הרבה עבריינים חושבים שאותם לא יתפסו ולכן הם רק מבצעים עוד ועוד פשעים. אם יש מקום בו הדבר בולט במיוחד...
קרא עוד »
יונ 11, 2019