כיצד לשווק מוצרים באמצעות סרטוני וידאו

סרטוני וידאו

סרטוני וידאו מהווים את הדרך האופטימלית לשווק מוצרים או שירותים שונים שהעסק מספק ללקוחות שלו. אם בעבר שיווק ופרסום של העסק כלל מודעות בעיתונים, פרסומות בטלוויזיה ומאמרים ארוכים ומושקעים, הרי שהיום לאף אחד כבר אין את הסבלנות לכך. אנשים רגילים לגלוש כל היום במחשב או בסמארטפון שלהם, והם נוטים לדפדף הלאה ברגע שהם נתקלים במאמר ארוך או בפרסומת מייגעת. לכן חשוב להשקיע בסרטונים מושקעים, אשר יצליחו להעביר מסר ברור וקולע, תוך כדי שימוש בהומור ובשנינות. יש צורך כמובן, לבצע קודם כל חקר שוק, להבין מי הם המתחרים, מה המסר שמעוניינים להעביר ללקוחות הפוטנציאלים ומי הוא בעצם קהל היעד של הסרטון.

סרטוני וידאו

שיווק מוצרים באמצעות סרטוני וידאו – כיצד לעשות זאת נכון?

סרטון וידאו מוצלח כמו סרטי תדמית מצליחים הוא סרטון אשר מצליח למשוך את תשומת הלב של הצופים כבר מהשניה הראשונה. במידה והסרטון לא יצליח לעמוד בתנאי ההכרחי הזה, רוב הסיכויים שאף אחד לא יטרח לראות אותו עד הסוף. לכן חשוב לתכנן היטב את הפקת הסרטון, להבין מהו המסר השיווקי שמעוניינים להעביר באמצעותו ומי מהווה את קהל היעד שלו. לכל קהל יעד יש מאפיינים שונים, תחומי עניין שונים ודרך שונה לפנות אליהם. לכן חשוב לנתח היטב את הסיטואציה, כדי להפיק סרטון שיוכל לפנות לרגש של הצופים, להניע אותם לפעולה ולספק תוכן מדויק שימשוך את תשומת הלב שלהם בצורה האפקטיבית ביותר. לאחר שהסרטון מוכן, ניתן להעלות אותו לעמוד הבית של החברה. הדבר ייצור תוכן מגוון יותר, דבר שיעלה את הערך של האתר בעייני גוגל, ותקדם אותו מהר יותר. מעבר לכך, ניתן להציג את הסרטון בכנסים מקצועיים, לפרסם אותו ביוטיוב ובפייסבוק וכדומה. במידה ומדובר על סרטון מוצלח, הגולשים ברשתות החברתיות ידאגו לשווק אותו עבורכם בחינם ובצורה האפקטיבית ביותר.

לסיכום, על מנת לשווק מוצרים באמצעות סרטוני וידאו יש צורך להפיק סרטון מקצועי וברמה הגבוהה ביותר. יש צורך להקפיד על סרטון שיהיה מותאם באופן מושלם לקהל היעד שאליו אתם מכוונים, על מנת לקבל את התוצאה הטובה ביותר. הסרטון עצמו צריך להיות קצר וקולע, לשלב הומור ולפנות לרגש של הצופים.

טכנולוגיה ו- IT לימודי אינטרנט ומחשבים סלולר וגאדג'טים קידום אתרים קריירה שיווק באינטרנט שיווק ברשתות חברתיות תוכנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך אפשר לקדם אתרי אינטרנט בצורה טובה
ניהול מוניטין, קידום אתרים ברשת, שתילת קישורים ועוד, הן רק מספר מועט של פעולות אותן ניתן לבצע על מנת...
קרא עוד »
אוק 29, 2017
שיימינג בפייסבוק – איך זה יכול להשפיע על עסקים
אחד הכלים הכי טובים במובנים רבים שיש לבעלי עסק, אנשי מקצוע, בשביל לקבל פרסום וחשיפה, היא ללא ספק הרשת...
קרא עוד »
פבר 26, 2020
שרת פרטי
לטובת אחסון ואירוח אתרים או לטובת ניהול מסדי נתונים, לטובת צרכי העסק ולטובת גיבוי, ניתן לעשות שימוש...
קרא עוד »
פבר 01, 2022