אורי לופוליאנסקי איש החסד

אורי לופוליאנסקי איש החסד

כאשר מנסים לעלות על הדעת אנשים שעשו לא מעט למען הזולת במרוצת השנים, מגלים שפשוט אין רבים כאלה. במאמר הזה אנו מתכוונים להרחיב על איש מיוחד במינו. אורי לופוליאנסקי שמו. במשך כל חייו הוא עשה למען האחר ודאג לעשות כל שביכולתו בכדי להבטיח שהאנשים שסביבו יוכלו לחיות חיים טובים יותר.

  • פרס ישראל – בשנת 1994 קיבל אורי לופוליאנסקי את פרס ישראל בשם "יד שרה" והתרומה האדירה שהוא העניק לאנשים שלא מסוגלים לממן ציוד רפואי יקר. ככל שחלפו להן השנים גדלה עמותת יד שרה, וכתוצאה מכך גם הציוד הרפואי שאנשים יכולים לשאול בכל רחבי הארץ.
  • כהונה כראש עיריית ירושלים – בשנת 2003 התחיל לכהן אורי לופוליאנסקי בתור ראש עיריית ירושלים. הכהונה שלו נמשכה עד שנת 2008, ובמהלכה ידע לופוליאנסקי לשמור על הסטטוס קוו בין החילונים לחרדים. ניתן לומר שכל הצדדים בעיר היו מרוצים מהתנהלותו.
  • ערכים שמגיעים מהבית – הוריו של לופוליאנסקי חינכו אותו להכיר בצרכי האחר ולהבין בחשיבות שטמונה בעזרה לזולת. אורי הביא לידי ביטוי את האהבה שקיימת בו לאחר והערכים שגדל עליהם במשך כל שנותיו, והוא ממשיך לעשות זאת גם בשנים הללו.

אורי לופוליאנסקי איש החסד

איש חסד בדמותו של לופוליאנסקי לא ניתן למצוא בקלות. הוא תמיד יודע לשים את טובת האחר בראש סדר העדיפויות, וזאת כאשר הוא מוכן לעשות לא מעט למען הזולת. ארגון יד שרה נחשב לארגון הגדול בארץ בתחום השאלת הציוד הרפואי, ופעילותו בתור ראש עיריית ירושלים וחבר במועצה הארצית לתכנון ובנייה הוכחו ככאלה שרק הטיבו עם הציבור הרחב בטווח הארוך.

כפי שאתם יכולים להבין, אורי לופוליאנסקי נחשב לדמות מיוחדת במינה, וכזו שקשה למצוא בימים אלו. פועלו השפיע על חייהם של עשרות אלפי אנשים ברחבי המדינה, ואין ספק שרבים מהם מוקירים לו תודה.

אם גם אתם מכירים בפועלו הרב וכל הטוב שהוא עשה, ואתם רוצים לקחת ממנו השראה, תוכלו גם אתם לעשות דברים חיוביים למען הזולת. יש אינספור דברים שאתם יכולים לעשות למען הזולת והתחשבות בצרכי האחר, וזה ללא ספק משהו שיהיה כדאי לכם לעשות.

טכנולוגיה ו- IT לימודי אינטרנט ומחשבים סלולר וגאדג'טים קידום אתרים קריירה שיווק באינטרנט שיווק ברשתות חברתיות תוכנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מהו מחשוב ענן ומהם יתרונותיו
אם אתם מתעניינים לגבי טכנולוגיה חדשה בתחום מחשוב ענן, אזי הגעתם למאמר הנכון, שכן פה אנו מתכוונים לדון...
קרא עוד »
אוק 15, 2016
בניית חנות אינטרנטית
בניית חנות אינטרנטית היא אחת מהפעולות החשובות ביותר בכל עסק. לכן כדי לבצע מהלך מוצלח יש לשכור את...
קרא עוד »
מאי 24, 2021
בניית אתרים – באיזה פלטפורמה הכי טוב לבנות היום אתרים?
כיום כל אחד רוצה שיהיה לו אתר אינטרנט. אתרי אינטרנט יכולים לאפשר לעסקים רבים להתקדם ולהיות עסקים...
קרא עוד »
אפר 28, 2017