פתרונות לדיווחי נוכחות

פתרונות לדיווחי נוכחות

היום ניתן למצוא יותר ויותר בעלי עסקים שונים, אשר מחפשים בנרות אחר פתרונות לדיווחי נוכחות. אומנם קיימים עדיין בתי עסק, המסתמכים בצורה עיוורת על דיווח עצמאי של העובד, אך מדובר בשיטה לא אמינה במיוחד העלולה לגרום ללא מעט בלבול, אי הבנות ואי הסכמות.

מומלץ לרכוש מערכת נוכחות אשר תקל על החיים של בעל העסק, ותאפשר לו לנהל את העסק בצורה פשוטה ויעילה יותר. מערכת מסוג זה יכולה להתאים הן עבור עסקים המחזיקים בעובדים משרדיים, והן עבור עסקים המחזיקים בעובדי שטח.

אחת הדרכים הפשוטות ביותר לדווח על תחילת יום העבודה ועל סופו, היא באמצעות שימוש באפליקציה. כמעט ולא ניתן כבר למצוא אנשים שאינם מחזיקים בידם בטלפון סלולרי מתקדם. לכן ניתן לנצל זאת לטובת בית העסק, ולאפשר לעובדים לדווח על זמני העבודה שלהם מכל מקום.

פתרונות לדיווחי נוכחות

פתרונות לדיווחי נוכחות – רעיונות שכל בעל עסק צריך לדעת

אחד הפתרונות השכיחים ביותר הוא כמובן שעון הנוכחות. אם בעבר היה מדובר על כרטיס שיש להחתים בכניסה וביציאה מהעבודה, הרי שהיום מדובר על טכנולוגיה הרבה יותר חדישה. בתי עסק רבים בוחרים להתקין שעון נוכחות העובד על בסיס טביעת אצבע, כך שכל עובד חייב להגיע פיזית למקום ולהצמיד את האצבע שלו לחיישן. מדובר על פתרון נוח עבור עובדים משרדיים, כמו למשל במקרה של משרד עורכי דין או משרד רואי חשבון. אך כאשר מדובר על עובדי שטח, כמו למשל במקרה של אנשי מכירות, טכנאים, עובדי סיעוד וכדומה, יש צורך בפתרון אחר. אפליקציה המתאימה לכל סוגי הטלפונים, יכולה להוות את המענה המושלם לבעיה. העובד יכול לדווח על שעות העבודה שלו, והמנהל יכול בכל רגע נתון לראות מה מצב העובדים שלו. מדובר על מערכת פשוטה וקלה לתפעול, שכל אחד יוכל להסתדר עמה. ישנן מערכות המציעות אף מענה לבקשות של העובדים לקחת ימי חופשה או מחלה.

לסיכום, כל בעל עסק חייב לדעת בכל רגע נתון את מצב העסק שלו ואת סטטוס העובדים. חשוב לעקוב אחר שעות העבודה של הצוות בזמן אמת, על מנת לאפשר התנהלות תקינה ואפקטיבית של העבודה.

טכנולוגיה ו- IT לימודי אינטרנט ומחשבים סלולר וגאדג'טים קידום אתרים קריירה שיווק באינטרנט שיווק ברשתות חברתיות תוכנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הטלפון שלא תוכלו להפסיק להשתמש בו
יש אנשים בעידן שבו אנחנו חיים שבכל פעם כשיוצא מכשיר חדש הם הולכים וקונים אותו. בדרך כלל אנשים כאלה...
קרא עוד »
יונ 18, 2017
מה לומדים בקורס SEO?
מאז שהגיע האינטרנט לכל בית אנחנו נהנים מגישה למידע רב, אך נשאלת השאלה מי מחליט מה אנחנו רואים? האם יש...
קרא עוד »
דצמ 06, 2016
איך לבחור דיסק קשיח למחשב נייד?
  בעבור אלו מכם אשר ירצו בכך, היו בטוחים כי תוכלו למצוא דיסק קשיח למחשב נייד וזאת ללא שום קושי. כל...
קרא עוד »
ינו 17, 2017