שירותי בדיקת תוכנה

שירותי בדיקת תוכנה

בדיקת תוכנה (שירותי QA) היא שיטה לבדוק האם מוצר התוכנה בפועל, תואם את הדרישות הצפויות וכדי להבטיח שמוצר התוכנה אינו פגמים. זה כולל ביצוע של רכיבי תוכנה / מערכת באמצעות כלים ידניים או אוטומטיים להערכת מאפיין אחד או יותר שמעניין. 

שירותי בדיקת תוכנה

מטרת בדיקות התוכנה היא לזהות שגיאות, פערים או דרישות חסרות בניגוד לדרישות בפועל. יש המעדיפים לומר בדיקת תוכנה כ- White Box ו- Black Box Testing . במילים פשוטות, בדיקת תוכנה פירושה אימות יישום הנבדק (AUT).

מדוע בדיקת תוכנה חשובה?

שירותי בדיקת תוכנה חשובים מכיוון שאם יש באגים או שגיאות בתוכנה, ניתן לזהותה מוקדם וניתן לפתור אותה לפני מסירת מוצר התוכנה. מוצר תוכנה שנבדק כראוי מבטיח אמינות, אבטחה וביצועים גבוהים, מה שמביא לחיסכון בזמן, עלות אפקטיביות ושביעות רצון לקוחות.

בדיקה זו היא חשובה כי באגים בתוכנה, יכולים להיות יקרים או אפילו מסוכנים. באגים בתוכנה עלולים לגרום לאובדן כספי ואנושי, וההיסטוריה מלאה בדוגמאות כאלה.

למה חשוב לבדוק תוכנה?

באפריל 2015 התרסק מטוס בלונדון בגלל תקלה בתוכנה שהשפיע על יותר מ -300,000 סוחרים בשווקים הפיננסיים. זה אילץ את הממשלה לדחות מכירת חוב של 3 מיליארד לירות.

מכוניות ניסאן החזירו יותר ממיליון מכוניות מהשוק, עקב כשל תוכנה בגלאי החישה של כריות האוויר. דווח על שתי תאונות עקב כשל בתוכנה זו.

סטארבקס נאלצה לסגור כ -60% מהחנויות בארה"ב ובקנדה בגלל כשל בתוכנה במערכת הקופה שלה. בשלב מסוים, החנות הגישה קפה בחינם מכיוון שלא הצליחו לעבד את העסקה.

חלק מקמעונאי הצד השלישי של אמזון ראו שמחיר המוצרים שלהם מופחת מהמחיר שצוין בתחילה בגלל תקלה בתוכנה. הם נותרו עם הפסדים כבדים.

טכנולוגיה ו- IT לימודי אינטרנט ומחשבים סלולר וגאדג'טים קידום אתרים קריירה שיווק באינטרנט שיווק ברשתות חברתיות תוכנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הבנת קידום ממומן בפייסבוק: 8 יתרונות וחסרונות קריטיים
בתחום השיווק הדיגיטלי, פייסבוק התגלתה כפלטפורמה אדירה. תכונת הקידום הממומן שלה מציעה לעסקים הזדמנות...
קרא עוד »
אוג 09, 2023
מהי מערכת SAP?
  ישנם דברים חשובים רבים בעולם העסקים, מי הם המתחרים שלנו, מה הוא המוצר שלנו ומי הם העובדים...
קרא עוד »
מאי 28, 2017
מערכת להפצת מסרים
מערכת הפצת מסרים היא אחת השיטות המוצלחות ביותר לקשר רציף ואיכותי עם הלקוחות. החברה בונה רשת של קבוצות...
קרא עוד »
ינו 05, 2021