שיימינג בפייסבוק – איך זה יכול להשפיע על עסקים

שיימינג בפייסבוק

אחד הכלים הכי טובים במובנים רבים שיש לבעלי עסק, אנשי מקצוע, בשביל לקבל פרסום וחשיפה, היא ללא ספק הרשת החברתית המובילה, פייסבוק. שם הם יכולים לפרסם את המוצרים והשירותים שלהם, שם הם יכולים לפרסם אירועים, שם הם יכולים להציע הנחות ומבצעים. 

הבעיה היא, שכמו בכל דבר, גם הרשת החברתית המובילה יכולה להיות דבר מאוד שלילי אם מנצלים אותה בצורה לא נכונה. כך עושים לא מעט לקוחות אשר מבקשים לעשות שיימינג לעסקים. יש מקרים שאולי זה מוצדק, יש מקרים בהם השיימינג גם מייצר תגובה הולמת של העסק על מנת לשנות את ההתנהלות שלו ולבצע את תהליך העבודה שלו בצורה הרבה יותר טובה ונכונה. העניין הוא, שיש מקרים בהם לקוחות עושים שיימינג בפייסבוק, בלי קשר לשאלה האם זה מוצדק או לא, במילים אחרות, הם עושים שיימינג רק בשביל לפגוע ועוד בלי אפשרות לעסק להגיב כראוי. 

במקרים כאלה, על העסק להגן על עצמו, הדרך לעשות זאת היא לפנות אל עורך דין שמתמחה בהוצאה דיבה ולשון הרע, במטרה לפעול נגד אותם גולשים, אותם לקוחות. 

כיצד עושים את זה בצורה נכונה

בשביל לטפל בעניין בצורה נכונה, יש לאסוף את כל החומרים אשר יצרו את השיימינג, יש לבחון את אמיתותם, כלומר שהם אכן מציגים מצג שווא, וכן שהם אכן הוציאו שם רע לעסק וגרמו לו נזק מבלי שהוא יכול היה להגן על עצמו. 

צריך לומר, לא בכל מקרה אפשר לתבוע, אך יש מקרים רבים בהם השיימינג איננו מוצדק ועל כן, רצוי לתבוע ולא לקוות שזה ייעלם, מאחר וזה נשאר ברשת ותמיד יהיה ניתן למצוא את זה דרך חיפוש בגוגל.

טכנולוגיה ו- IT לימודי אינטרנט ומחשבים סלולר וגאדג'טים קידום אתרים קריירה שיווק באינטרנט שיווק ברשתות חברתיות תוכנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
נגישות אתרים באמצעות תוסף נגישות
כל מי שמעוניין לבצע הנגשה לאתר שלו, חייב לדעת כי קיימות שתי דרכים עיקריות לבצע את המשימה. האופציה...
קרא עוד »
אוג 18, 2018
פרסום בגוגל בעזרת באנרים איך זה עובד
הבאנר הוא מודעה פרסומית שיכולה להופיע באתר הלקוח או באתר החדשות. בדרך כלל מדובר במודעה בעלת תנועה...
קרא עוד »
נוב 02, 2018
איך מחפשים עבודה בהייטק ?
[caption id="attachment_192" align="alignleft" width="353"] המשרה הבאה שלך מחכה לך ברשת[/caption] רובנו כבר יודעים שעבודה בהייטק...
קרא עוד »
נוב 16, 2016