חתימה דיגיטלית מאובטחת

התקופה בה נדרש להגיע לבית העסק באופן אישי על מנת שניתן יהיה לחתום על מסמכים כבר עברה מזמן. אנו חיים בעידן הרבה יותר דינמי, בו ניתן לבצע שורה ארוכה של פעולות בלי שום בעיה על ידי שימוש בכלים דיגטליים דרך האינטרנט. כך גם בעסק שלך, אם לא יהיו לך הכלים לאפשר ללקוחותיך לחתום באופן מהיר ובטוח על שורה של מסמכים בלי שום טירחה בצידה של העבודה, בסופו של דבר הלקוחות יתקשו לשתף פעולה ולא ניתן יהיה לקדם את מטרות העסק שלך כגון מכירה/הצטרפות לשירות, חתימה על חוזה ועוד (ניתן לקרוא עוד על מסמכים דיגיטליים באתר powerdoc). אנחנו כאן על מנת לאפשר לך לעבוד בצורה נוחה ויעילה וכדי לאפשר לך לבצע שורה של פעולות בקלות, על ידי שליחה של מסמך בתהליך מהיר ופשוט. 

יצירה, ניהול ושליחת מסמכים פשוטה

אנו מאמינים כי בעולם העיסקי בו אנחנו חיים, לזמן יש משמעות. כמו שכולם יודעים היטב, זמן שווה כסף ולכן חשוב שיהיו לך את הכלים הפשוטים והמהירים ביותר כדי לשלוח טפסים ומסמכים למילוי וחתימה ללקוחותייך. לא פחות חשוב, לאפשר ללקוחות שלך תהליך ליווי של מילוי וחתימה ידידותי ואינטואיטיבי, שמלווה בהנחיות ויזואליות ומסייע ללקוח להשלים את התהליך במהירות, בנוחות ובלי צורך בתמיכה נוספת – כולל קבלת עותק המסמך עם חתימה דיגיטלית מאובטחת לפי בקשת הלקוח. 

נשמח לעמוד לשירותך

מסמכים חכמים, קלים לחתימה דיגיטלית מאובטחת ופשוטים לניהול. זאת החוויה הדיגיטלית ש-powerdoc מציעה לך, לעובדים וללקוחות שלך. אנחנו כאן כדי לסייע לך ולהפוך את התהליכים בעסק שלך לנוחים ופשוטים. היה לנו חשוב ליצור עבורך מערכת שתספקו לך את הכלים הטובים ביותר להצלחה.

טכנולוגיה ו- IT לימודי אינטרנט ומחשבים סלולר וגאדג'טים קידום אתרים קריירה שיווק באינטרנט שיווק ברשתות חברתיות תוכנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
7 דברים שחובה לדעת על איך להשתפר במשחקי הימורים באינטרנט
הימורים באינטרנט הם דרך מרתקת ומהנה להעביר את הזמן, אבל כדי להצליח ולהפיק את המרב מהחוויה, חשוב לדעת...
קרא עוד »
מאי 28, 2024
קורס קידום אתרים – כל הסיבות ללכת על זה
השנים האחרונות מלמדים אותנו כמה חשוב להחזיק נכס דיגיטלי. כדי שיהיה לכם אחד כזה, מומלץ מאוד לעבור קורס...
קרא עוד »
אוג 27, 2020
הטמעת פריוריטי – החשיבות של הטמעה נכונה
כשאנחנו רוכשים תוכנה מסוימת לעסק, יש חשיבות לשלושה דברים עיקריים. ראשית, עצם התוכנה והאופי שלה, שנית,...
קרא עוד »
יול 11, 2022