מה עדיף? קידום אורגני או קידום ברשתות חברתיות?

לכל מטרה יש מספר רב של דרכים להשיגה, ולעיתים ניתן לבחור בדרך אחת, ואז להחליף לשנייה, או לבחור בשתי הדרכים בו-זמנית. ככל שהעניין נוגע ליצירת העניין בעולם האינטרנט, לא תמיד ניתן להשיג את המטרות שלכם באמצעות דרך אחת בלבד. עם זאת, השאלה שבעלי עסקים רבים שואלים את עצמן היא מהי הדרך היעילה ביותר לקדם את בית העסק? האם קידום ברשתות חברתיות זו הדרך היעילה ביותר? או לחילופין, אולי עדיף לעשות קידום אורגני באופן כללי ולסמוך על כך שזה יעשה את שלו? קודם כל, יש לעשות סדר בדברים.

מהו קידום אורגני?

כאשר מדברים על "קידום אורגני", הכוונה למעשה ליצירת תכנים ועבודה קבועה על האתר שלכם. באמצעות עדכונים תדירים של האתר (מאמרים, חדשות וכו') – מנועי החיפוש נותנים דירוגים גבוהים יותר לאתרים מושקעים מבחינת תוכן, ולכן ניתן לקבל תנועה גבוהה יותר. כמו כן, תכנים איכותיים בכמות גבוהה עשויים להגיע לאתרים אחרים ובעיקר לפורטלים גדולים העוסקים בתחום שלכם, ריבוי קישורים כאלה (בין הם הופיעו ביוזמתכם או מתוך עניין של בעלי האתרים האחרים) מוסיף גם הוא לרייטינג של האתר. מדובר בעבודה מתמשכת לאורך זמן שהתוצאות שלה לא מגיעות מייד, אך פעמים רבות הן יציבות יחסית.

מהו קידום ברשתות חברתיות וכיצד הוא עשוי לתרום לעסק שלכם?מקדם אתרים

באמצעות קידום ברשתות חברתיות ניתן להגיע מהר יותר ללקוחות הפוטנציאליים שלכם ובאמצעות קשר ישיר ואישי יותר (משום שרשת חברתית הינה מטבעה אישית יותר). הקידום ברשתות החברתיות נעשה לעיתים בדרך הדומה לקידום האורגני, באמצעות יצירת תוכן מעניין גם לאתר, וגם לרשת, אך באמצעות שילוב קמפיינים ממומנים ניתן ליצור פוסטים ספציפיים המיועדים לקהל יעד מסוים שיכול למצוא עזר רב בשירותים והמוצרים שלכם.

אז מה עדיף?

לכל אחת משיטות הקידום יש יתרונות משלה, וכל אחת מהן נותנת תוצאות כאשר היא נעשית בצורה מקצועית, מוקפדת ומתוכננת מראש. באמצעות משרד יחסי הפרסום של נאוה ענבר תוכלו ליהנות מהיתרונות הרבים של קידום ברשת ולהשיג את השאיפה של כל בית עסק – לקוחות רבים ומרוצים שהגיעו עקב פרסומים אמיתיים ומושקעים של העסק שלכם באינטרנט.

טכנולוגיה ו- IT לימודי אינטרנט ומחשבים סלולר וגאדג'טים קידום אתרים קריירה שיווק באינטרנט שיווק ברשתות חברתיות תוכנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מרכזיות בענן
שירותי מרכזיה הם שירותים חיוניים בכל עסק או ארגון כלשהו היום, החל מעסקים קטנים עם כמה עובדים בודדים...
קרא עוד »
מרץ 03, 2021
פיתוח אתרים – מה חשוב לדעת
כל מי שמבקר באתרי אינטרנט יכול לראות עם הזמן פיתוחים ושדרוגים שונים, כאלה שמשנים את תמונת המצב באתרים...
קרא עוד »
ספט 26, 2017
קידום באינסטגרם – איך זה יכול לעזור לעסקים קטנים
עסק קטן, במהות שלו, הוא עסק שאין לו תקציב גדול. לכן הוא צריך לפעול בגבולות מאוד קשיחים ועליו להסתדר עם...
קרא עוד »
פבר 09, 2022