קורס תכנות לילדים

קורס תכנות לילדים
קורס תכנות לילדים

קורס תכנות לילדים נועד לאפשר להם לבצע פעולות מתוחכמות של בניית משחקים ואפליקציות שהם העתיד.

קורס תכנות לילדים

קורס תכנות לילדים פותח בפניהם דלת לעולם חדש שהוא מסקרן ומאד מרתק. ילדים רבים מסוגלים בחשיבה היצירתית שלהם להמציא אפליקציות ומשחקים מעוררי השתאות לאור המחשבה הרבה שהושקעה בכל אחד מהם.

עולם הדיגיטל שבו שקועים הילדים שעות רבות בכל יום, מעניק להם ידע אין סופי בשלל תחומים הקשורים לבניית תוכנות, כמו שימוש בקודים ובשפת התכנות. ילדים רבים עוסקים בכך בחיי היום יום שלהם ודבר זה מפתח מאד את האינטליגנציה שלהם ואת היכולות והמסוגלות שלהם להתמודד עם עולם הדיגיטל החדשני.

כשהם נתקלים בקושי מסוים, הם בונים לכך אפליקציה שתפתור את הבעיה, לנוחותם וגם עבור אחרים. וההצלחה היא להפוך כל קושי לאפליקציה שתסייע בכך.

בקורס תכנות מלמדים את הילדים את הדרכם להגיע למטרות הללו, דרך תכנון של מיזמים, פיתוח של חשיבה ממוקדת מטרה, כדי למצוא דרכים יצירתיות לפתרון בעיות שונות.

הלמידה היא תיאורטית וגם מעשית כדי שהילדים יתנסו בכמה מסלולים מעד שימצאו את הנתיב שיהיה הנכון ביותר לכל עניין. מדובר בשעות של למידה שמרתקת אותם כדי שיצליחו במשימה. וזאת בעזרת מדריכים שמסייעים להם לאורך כל הדרך כדי לעורר בהם את החשיבה המתאימה ביותר לכל נושא כדי ליישם בפועל את הרעיון שלהם.

למידה בבית

בקורס תכנות, הילדים מקושרים בזום בלמידה דרך האינטרנט. בכל כיתה לומדים ילדים בשכבת גיל זהה, הלמידה משולבת שיחות הן בעברית והן באנגלית. לאור השימוש במאגר אתרי התכנות של האתר, התלמידים מסגלים יכולות למידה באופן עצמאי מביתם. המורים שהם בעלי ידע נרחב בתחום זה, מחנכים אותך לתוך פלטפורמת גיימינג אינטראקטיבית

קראו גם: לימודי javascript לנוער

טכנולוגיה ו- IT לימודי אינטרנט ומחשבים סלולר וגאדג'טים קידום אתרים קריירה שיווק באינטרנט שיווק ברשתות חברתיות תוכנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך אפשר להגדיל את כמות הצפיות לסרטונים ביוטיוב?
יש ערוץ יוטיוב אליו מעלים סרטונים על בסיס קבוע? ובכן, זה לא משנה אם מדובר בשפים שמראים לעולם את האוכל...
קרא עוד »
דצמ 26, 2020
בניית אתר תדמית – למה זה טוב?
אחת הדרכים הטובות ביותר לשווק בית עסק או בעל מקצוע, בכל תחום שהוא, וכן את המוצרים והשירותים שהם...
קרא עוד »
מאי 23, 2022
אחסון בענן
אנחנו ב- Telecom Experts מתמחים בפתרונות תקשורת שונים כמו שירותי Centrex ip ןכצובן פתרונות אחסון בענן כי העתיד...
קרא עוד »
יונ 10, 2019