איך קשור רופא תעסוקתי למציאת עבודה?

רופא תעסוקתי
רופא תעסוקתי

כשאנו רוצים להתקבל לעבודה משרדית לצורך העניין, אנו צריכים לשלוח קורות חיים, לצרף מכתבי המלצה, תיק עבודות במקרים מסוימים וכמובן לעבור ראיון אישי. אך מה קורה כאשר אנו מעוניינים להתקבל לעבודה המצריכה כישורים פיזיים מסוימים כמו עבודה באבטחה נניח? מה עושים אם אנחנו רוצים לעבוד בעבודה עם פוטנציאל לסכנה בריאותית כמו עבודה במפעל כימיקלים? ובכן, במקרה כזה חשוב לעבור עוד שלב אחד והוא ביקור אצל רופא תעסוקתי שיבדוק אם אנחנו אכן כשירים לביצוע התפקיד. לכן, רבים בוחרים ללכת אל רופא כזה כדי להגיע מראש עם אישור בריאותי המעיד על כשירות פיזית לביצוע תפקידים שונים. בואו ננסה להבין למה בדיקה אצל רופא כזה יכולה לסייע במציאת עבודה.

להגיע מוכנים

ובכן, מי שמתכנן להגיע לריאיון עבודה ולא משנה לאיזו עבודה, חייב להגיע מוכן לגמרי כדי להגדיל את הסיכוי להתקבל למשרה. פגישה עם רופא תעסוקתי בטרם הגעתם לשלב הראיון תראה למי שמראיין כמה אתם רציניים ועד כמה מוכנים להשקיע כדי להגיע לעבודה הזאת. לעומת זאת כשאתם מגיעים לא מוכנים זה עלול להתפרש באופן טבעי למדי כזלזול מסוים ולכן הביקור אצל הרופא התעסוקתי הוא דרך מצוינת להראות רצינות ונחישות כבר בשלב הראשון.

לנפות עבודות שלא מתאימות לכם

חשוב לזכור כי כשמדובר במציאת עבודה חלק מהתהליך הוא גם הבנה של מה מתאים לכם ומה לא כדי לא לבזבז זמן עם משרות שלא יקדמו אתכם. במובן הזה ביקור אצל רופא תעסוקתי עשוי לתת לכם מידע חשוב אודות מצבכם הבריאותי וכשירותכם לעבודה במשרות מסוימות ולהרחיק אתכם מעבודות שפשוט לא מתאימות לכם. מכאן תוכלו להתמקד עוד יותר ולכוון לסוג עבודה שמתאימה לכם הרבה יותר.

שמרו על בריאותכם תמיד

מן הראוי לומר מילה קטנה על שמירה על בריאות בלי קשר לחיפוש עבודה. תפקידו של הרופא התעסוקתי הוא אינו טכני גרידא לא מדובר בתהליך שיש לסמן עליו וי. במקרים מסוימים הבדיקה שלו יכולה להוות את ההבדל הקטן בין חיים ומוות וחשוב להקפיד לגשת לרופא מוסמך ומקצועי בכל פעם שאתם נדרשים לכך.

טכנולוגיה ו- IT לימודי אינטרנט ומחשבים סלולר וגאדג'טים קידום אתרים קריירה שיווק באינטרנט שיווק ברשתות חברתיות תוכנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
NET מדוע המקצוע כה מבוקש?
בשנים האחרונות ישנם אנשים רבים שמחפשים אחר מקצועות מבוקשים בהייטק וזאת בעיקר בעקבות התחום שהולך...
קרא עוד »
אוק 16, 2016
איך תדע אם אתה צריך תמיכה מקוונת למחשבים במשרד
כל חברה, כך ארגון וכל עסק קטן או גדול עושה שימוש במחשבים; אפילו עסקים של אדם אחד כמו עורך דין או אדריכל...
קרא עוד »
פבר 15, 2017
מקורות מידע על העולם הפיננסי
כל אדם המעוניין לקבל החלטות כלשהן הנוגעות לתחום פיננסי כלשהו, חייב לקבל את כלל המידע הרלוונטי על אותו...
קרא עוד »
פבר 26, 2020