מערכת להפצת מסרים

מערכת להפצת מסרים

מערכת הפצת מסרים היא אחת השיטות המוצלחות ביותר לקשר רציף ואיכותי עם הלקוחות. החברה בונה רשת של קבוצות ללקוחות הקיימים וגם ללקוחות הפוטנציאלים ובונה איתם מערכת לטווח הארוך.

מערכת דיוור אלקטרוני

המערכת האוטומטית בנויה להפצת ניוזלטרים באופן חד פעמי, לדוגמה ללקוח שרכש כעת מוצר מסוים, או להפצה בתזמונים שנקבעו מראש אחת לחודש, לשבועיים, לשבוע, ליום או לכל פרק אחר שנבחר. 

זוהי מערכת מצוינת אשר מתאימה לשמירת הקשר עם הלקוחות הקיימים וגם כדי לקלוט לקוחות חדשים. הלקוחות הללו נחשפים למידע רב הקשור לתחום העיסוק של החברה וכל ניוזלטר עוסק ברובד אחר של עשייה, כדי לסקרן את הלקוחות.

לאחר קליטת לקוח חדש, מערך המידע מוסיף לניוזלר פנייה אישית בהתאם לשמו של הלקוח, וכך הלקוח חש שמדובר במסר אישי ולא כוללני.

> למדו כיצד הקלטת שיחות מטלפונים ניידים יכולה לסייע ולמי

היתרונות של מערכת הפצת מסרים 

לקוחות אשר מגיעים לאתרי האינטרנט השונים משאירים בהם את הפרטים שלהם כמו כתובת מייל. הפרטים הללו מועברים באופן אוטומטי למערכת הפצת המסרים וכך מצטרפים אליהם לקוחות נוספים לאורך כל הזמן. באפשרותו של כל אדם גם להסיר את עצמו ממערך ההפצה כשהוא מדווח מה הסיבה להתנתקות שלו. מנהל החברה מקבל מידע סטטיסטי מדוע אנשים הסירו את עצמם מרשימת התפוצה ומידע זה מסייע מאד להתנהלות של החברה בהמשך תהליך השיווק.

באמצעות מערך ההפצה של דואר אלקטרוני מגיעים הדיווחים לקבוצות גדולות מאד שמקצתם יחליטו לפעול בעקבות המידע שקיבלו, כמו רכישת מוצרים או כניסה לאתר האינטרנט כדי להכיר טוב יותר את הפריטים המוצעים.

בשני המקרים מדובר בחשיפה גדולה מאד של המוצרים שהחברה מוכרת או מעניקה להם שירות ולכן כל התהליך הזה מוסיף רבות לתדמית של החברה ולמוניטין שלה.

קראו גם על שרת לשליחת פקסים https://www.telemessage.co.il/products/fax-server/

טכנולוגיה ו- IT לימודי אינטרנט ומחשבים סלולר וגאדג'טים קידום אתרים קריירה שיווק באינטרנט שיווק ברשתות חברתיות תוכנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
רגע לפני קידום אתרים, האם אתם בשלים לתהליך?
כיום עסק אשר לא מסתכל על העולם הדיגיטלי הוא עסק אשר ייקלע לקשיים עצומים וספק גדול אם הוא יוכל לזכות...
קרא עוד »
מרץ 18, 2019
לימודי גרפיקה ממוחשבת – למי הם מתאימים?
רבים מאיתנו מוצאים את עצמם בדילמה של מה ללמוד ואיך לבחור את הדבר המתאים להם ביותר. לכן בהחלט אפשר...
קרא עוד »
אוג 19, 2017
כתיבת תוכנית עסקית – מה צריך לדעת?
דעו לכם כי הליך כמו כתיבת תוכנית עסקית ללא ספק יוכל להיות כזה שיהיה מאוד מאתגר מבחינת כל אחד ואחד מכם....
קרא עוד »
פבר 21, 2019