מערכת דיוור – הכלי האפקטיבי ביותר לשיווק

מערכת דיוור כלי אפקטיבי לשיווק

בעבר, אם היינו רוצים להעביר מסר לקהל רחב, אזי שהפתרון שלנו היה, לפרסם בטלוויזיה, ברדיו, לשים פליירים בתיבות הדואר, פרסום במרחב הציבורי ועוד. 

הבעיות עם האופציות הנ"ל, הן יקרות מאוד ולא ממוקדות (טלוויזיה, רדיו, עיתונות, פרסום במרחב הציבורי) וכן לא אפקטיביות (פליירים). לכן, היינו צריכים כלי שיאפשר לנו גם ליהנות מפרסום אפקטיבי וממוקד וגם מפרסום שהוא לא יקר מדי. 

האופציה הטובה ביותר לכך, זו מערכת דיוור. מדובר על מערכת שמאפשרת לנו לשלוח מיילים (כיום גם הודעות ב-SMS), ישירות אל הלקוח. כך אנחנו יודעים שכל לקוח ולקוחה, כל מי שנרשם למערכת, יקבל את הפרסום, אנחנו אפילו נוכל לדעת, כמה אנשים פתחו את ההודעה שלנו וקראו אותה. 

היופי במערכת דיוור הוא, שאנחנו יכולים לייצר בעצמנו את המודעות, בכל עת ובכל עניין, אנחנו יכולים לשלוח אותן לאנשים ספציפיים, על פי מה שנראה לנו נכון, וכאמור, לא מדובר במערכת יקרה. בוודאי לא ביחס לאופציות כמו פרסום בטלוויזיה או ברדיו. 

היתרונות של מערכת דיוור 

למערכת יש שני יתרונות מובנים: הראשון,  אף על פי, שמדובר על מערכת שמגיעה לכמות קטנה יותר של אנשים, הרי שמדובר על לקוחות שרוצים לקבל את ההודעות שלנו (אלא אם הם מסירים את עצמם מרשימת התפוצה), מדובר על מערכת שמאפשרת לנו לשלוח הודעות על בסיס יומיומי, לעיתים אפילו כמה פעמים ביום, זה לא כמו פרסום ברדיו או טלוויזיה שמופיעה באופן מוגבל. 

היתרון השני, מדובר על מערכת שאנחנו יכולים לנתח היטב את הנתונים, למשל, כמה אנשים נכנסו, כמה אנשים לא נכסו, כמה אנשים עשו קליק במודעה ונכנסו ללינק ששמנו בה ועוד. אלה דברים שיכולים לעזור לנו להבין טוב יותר איך לפעול בעתיד.

טכנולוגיה ו- IT לימודי אינטרנט ומחשבים סלולר וגאדג'טים קידום אתרים קריירה שיווק באינטרנט שיווק ברשתות חברתיות תוכנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
האם קידום אתרים עם התחייבות לתוצאות הוא ריאלי?
קידום אתרים הוא תחום די מסתורי לרבים, ולמען האמת, מלבד כמה חוקים וידע על מה שעובד בשטח, אף אחד לא יודע...
קרא עוד »
יונ 30, 2016
הדפסה על קאפה – כמה זה עולה ולמי זה מתאים?
מאמר זה סוקר את עלות ההדפסה על קאפה ולמי היא מתאימה. קאפה הוא תהליך הדפסה דו-צדדי מבוסס נייר. הוא פותח...
קרא עוד »
אפר 23, 2023
בית דפוס – כיצד בוחרים את המקום הנכון
כל מי שמחפש היום בית דפוס, בין אם זה לצורך עבודה חד פעמית, כמו למשל הדפסה של הזמנות לאירוע, הדפסה של...
קרא עוד »
יונ 17, 2018