מהו מודול?

ERP

 

מערכת  ERP היא מערכת לניהול מידע בארגון או בעסק. זוהי מערכת המנהלת את המידע בארגון ודואגת לאסוף אותו ולספק תובנות עליו. מודול הוא למעשה תת המערכת בארגון המשתייך למחלקה מסוימת. כך לדוגמא מודול שיכול להיות הוא מערכת לניהול החשבונות בארגון, מודול אחר יכול להיות ניהול שרשרת האספקה בארגון ויכולים להיות עוד מאות מודולים שונים הכול בהתאם לגודל הארגון ולניהול שלו. כל מודול כזה הוא עולם ומלואו והוא משפיע על ניהול המערכת בכללותה. כל מודול כזה מחייב הטמעה איכותית של המערכת ועלינו לדאוג כי נטמיע אותה בצורה הטובה ביותר. אל תתפשרו על איכות המודול שלכם ועל איכות ההטמעה שלו מכיוון שהדבר חשוב ביותר לניהול העסק שלכם ועליכם לחשוב על כך.

חשיבות הדרכת המשתמשים

כאשר אנחנו מטמיעים מודול אנחנו חייבים לחשוב על מספר אפשרויות כיצד הוא ישפיע על העסק שלנו. בכדי להבטיח כי המודול מתאים למערכת שלנו אנחנו צריכים לדאוג כי המטמיעים של המערכת יעשו עבודה טובה. עליהם לנתח את הארגון שלנו ולהתאים את המערכת באופן ספציפי לאגון שלנו. מערכת ERP  שלא תותאם בצורה טובה לארגון שלנו תיקלע לקשיים רבים ולבעיות חמורות. אך לא די בהטמעה טובה, יש לדאוג שבסיום ההטמעה המשתמשים ידעו כיצד לעבוד עם המערכת בצורה הטובה ביותר. ככל שהמשתמשים יעבדו בצורה טובה יותר כך אנחנו נדע כי המערכת עושה את עבודתה בצורה טובה יותר. על כן צריך לדאוג כי המשתמשים יעברו הדרכות על המערכת וילמדו כמה שיותר עליה בכדי שלא ייווצר מצב שבו אנחנו לא משתמשים ומנצלים את המערכת בשבילנו.

כיצד אבטיח כי ההטמעה של מערכת הERP תהיה הטובה ביותר?

אך כיצד אבטיח כי ההטמעה של המערכת הינה בצורה הטובה ביותר? התשובה היא שעלינו לפנות לחברה הטובה ביותר שתטמיע את המערכת. החברה שאנחנו בוחרים בה צריכה להיות ברמה הגבוהה ביותר ולעשות את עבודתה בצורה האיכותית ביותר שיש. בחרו בחברה מנוסה שהטמיע כבר מערכות ושתתאים את המערכת בדיוק לחברה שלכם. רק חברה איכותית תבטיח כי ההטמעה של המערכת שלכם תהיה ברמה הגבוהה ביותר.

טכנולוגיה ו- IT לימודי אינטרנט ומחשבים סלולר וגאדג'טים קידום אתרים קריירה שיווק באינטרנט שיווק ברשתות חברתיות תוכנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קידום עסקים קטנים – איך זה עובד?
[caption id="attachment_223" align="alignleft" width="258"] קידום איכותי לעסק שלך מגדיל רווחים![/caption] לקדם עסקים באינטרנט זה...
קרא עוד »
נוב 29, 2016
מה עדיף – מקדם אתרים פרילנסר או חברה לקידום אתרים?
רוב העסקים מגיעים לנקודה בה הם מבינים שהם צריכים עזרה בקידום העסק שלהם, מתוך דפי האינטרנט השונים. בין...
קרא עוד »
מרץ 05, 2021
Mpls- כיצד הוא מסייע לנו?
כל בית עסק, ארגון או חברה תשמח להגן על העסק שלה בכל דרך שהיא בטוחה ולגיטימית. יש כלים רבים להגנה ואחד...
קרא עוד »
מאי 03, 2018