מה זה אינדיזיין

אינדיזיין

תוכנת הגרפיקה מספר אחת לעימוד ספרים  אינדיזיין מבית חברת אדובי עושה נפלאות בעת הכנת עימוד לספרים וחוברות, תוכנת אינדיזיין עובדת נהדר עם תוכנות גרפיות אחרות כגון הפוטושופ ואילוסטרייטור ופופולרית מאוד בחברות להפקות ספרים ועימוד, אינדיזיין מבית אדובי דומה מאוד לתוכנת הוורד בעיצוב ובממשק שלה אז מה בעצם שונה מעבודה בתוכנת וורד? בתי דפוס לא יכולים לעבוד עם תוכנת הוורד בגלל אין ספור סיבות שמתחילות בפירוק הצבעים והכנסת התמונות, תוכנת וורד מכווצת את התמונות והורסת אותם. אינדיזיין לעומת תוכנות הגרפיקה אחרות מסוגלת לעבוד בקלי קלות ולהתמודד עם טקסט רב לעומת תוכנת הפוטושופ או אילוסטרייטור שלא יודעות להתמודד בקלות עם טקסטים רבים. בכדי לשלוט ביכולות התוכנה תצטרכו לעבור הדרכה מקצועית של לימודי תוכנת אינדיזיין במכללות לעיצוב גרפי או בתי ספר לגרפיקה ממוחשבת.

אינדיזיין

שימושי תוכנת אינדיזיין בעולם העימוד שיעור הדגמה  ADOBE INDESIGN

סיבות נוספות לעבודה עם תוכנת האינדיזיין ולא עם תוכנות מלל אחרות זה הסנכרון שמתבצע עם תוכנת הפוטושופ או אילוסטרייטור לדוגמה עם אנו מכינים רקע או מביאים לוגו שעוצב מתוכנת האילוסטרייטור כל הערכים והאיכות שיש בקובץ יעבור בצורה אוטומטית לתוכנת האינדיזיין, כל קובץ גרפי ואלמנט מוגדר באיכות של רזולוציה או ערכים וקטורים שונים במידה ויש פגיעה באלמנט גרפי נוכל לראות את זה בהדפסה על ידי גרעון שיהיה בלוגו או תמונה מפוקסלת ולא איכותית. שימושי תוכנת האינדיזיין לרוב הוא עבודה עם מלל רב אבל בהחלט תוכלו למצוא בתוכנה כלי עיצוב מנימלסטיים לעבודות שונות בגרפיקה ממוחשבת החל מעריכת עיתון לפרסום או עבודה עם מלל רב.

 

עיצוב ספרים דוגמה לעבודה מאסטרים INDESIGN CC

אינדיזיין מאפשרת לייבא טקסטים מכל תוכנת מלל אחרת בקלי קלות, על ידי פקודת ייבוא תוכלו להכניס מלל עד 1000 עמודים ללא שום בעיה, העמודים יפתחו אוטומטית בדיוק כמו שהם היו בתוכנת המלל לדוגמה אם בתוכנת וורד יש לכם טקסט ויש שם קרוב ל300 עמודים אז העמודים האלה יפתחו אוטומטית עם כל התוכן שלהם ישירות באינדיזיין, כל המערך של עיצוב הטקסט יעבור אוטומטית לתוכנת האינדיזיין, הכנו במיוחד בשבילכם סרטון הסבר מדהים כיצד עובדים עם אינדיזיין ושיעור חינם זה יכול בהחלט לתת לכם הסברים רחבים יותר על יכולותיה של התוכנה מספר אחת בעולם העימוד הגרפי, השיעור מוסבר בשפה העברית ובצורה מאוד פשוטה ויכול לתת לכל אחד את ההבנה למה צריכים לעבוד עם אינדיזיין. אחד המעלות בעבודה עם אינדיזיין הוא עיצוב חוזר על ידי שימוש של מאסטר בעבודה, כלומר נוכל לקבוע סגנון עבודה ועיצוב בעמוד אחד ולקבוע שאותו עמוד יחזור בעיצוב על כל העמודים האחרים, במידה ונרצה לעשות שינוי בסגנון העיצוב של אותו העמוד תהייה השפעה מידית על שאר העמודים, סגנון עבודה עם מאסטרים ידוע בשימוש חשוב מאוד בעת הכנת ספר או קטלוג

טכנולוגיה ו- IT לימודי אינטרנט ומחשבים סלולר וגאדג'טים קידום אתרים קריירה שיווק באינטרנט שיווק ברשתות חברתיות תוכנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך בוחרים חברה לקידום אתרים שתתאים לדינמיקה של העסק שלכם?
חברות ועסקים רבים כיום, יודעים כי קידום אתרים הוא חלק בלתי נפרד משיווק ופרסום העסק. קידום אתרים, הנעשה...
קרא עוד »
מאי 25, 2016
כתיבה שיווקית
כל בעל עסק יודע שללא פרסום של העסק שלו הוא יישאר במקום ואולי אפילו יסבול מנפילה בהכנסות. בעבר פרסום של...
קרא עוד »
דצמ 26, 2017
שיווק עסקים קטנים באינטרנט – אילו אמצעים עומדים לרשותכם?
עסקים קטנים מאופיינים לרוב בכך שאין להם כסף רב להשקיע בהוצאות השיווק. כאשר מרבית התקציב של העסק הולך...
קרא עוד »
מאי 21, 2016