איך אפשר להגדיל את כמות הצפיות לסרטונים ביוטיוב?

הגדיל את כמות הצפיות לסרטונים ביוטיוב
הגדיל את כמות הצפיות לסרטונים ביוטיוב

יש ערוץ יוטיוב אליו מעלים סרטונים על בסיס קבוע? ובכן, זה לא משנה אם מדובר בשפים שמראים לעולם את האוכל שלהם, אושיות איפור וטיפוח שמייעצות לנשות עולם או חובבי ספורט אתגרי שמעלים ביצועים מרהיבים לרשת – יכול להיות מאד שמנהלים רבים מבקשים לצבור מספיק צפיות לכל סרטון ולערוץ באופן כללי ולהגדיל בעצם כך את החשיפה. למה זה קורה? בעיקר בשל ריבוי הסרטונים והערוצים שיוצרים תחרות עצומה, אבל שווה לדעת שיש בהחלט דרכים פשוטות ונכונות להעלות את מספר הצפיות. הנה כמה רעיונות.

קניית צפיות

אם מחפשים דרך להגדיל במהירות את כמות הצפיות, קנייה של צפיות היא בהחלט דרך טובה. כך למעשה ניתן להפוך סרטון לויראלי במהירות ואנשים שיראו את כמות הצפיות יבינו שמדובר בתוכן מעניין. למידע נוסף בנושא – לחץ כאן. כדאי לזכור כי רצוי לבצע את הקנייה של הצפיות מאתרים מסודרים ומקצועיים להם ניסיון בתחום הזה.

קידום סרטונים

דרך יעילה נוספת להגדלת הסרטון היא קידום ממומן של הסרטונים. ממש כמו בפייסבוק ואינסטגרם, ניתן לממן סרטונים כדי שאלו יופיעו בתור פרסומת לפני סרטונים אחרים אליהם אנשים ייכנסו. נכון, גולשים רבים מבינים כי מדובר בפרסומת, אבל אם יש תוכן רלוונטי ומעניין מספיק, במיוחד בשניות הראשונות, יש סיכוי לא רע שהם ימשיכו לצפות בו עד הסוף ואפילו יתחילו לעקוב אחרי העמוד.

לשפר את התוכן

יכול מאד להיות שהסיבה שהערוץ שלכם לא צובר מספיק צפיות זה כי התוכן לא מספיק מעניין ורלוונטי. כדאי לקצר את הסרטונים, להפוך אותם למעט יותר קלילים ומשעשעים ולהוסיף מוזיקה או אפקטים בעריכה. כמו כן, בהחלט ניתן להתייעץ עם קהל העוקבים כדי להבין מה הם בדיוק מחפשים וסיכוי טוב שלאחר שתעשו זאת ניתן יהיה להבין איך לדייק את התכנים שמועלים לערוץ.

לסיום, כדאי לזכור כי הגדלת כמות הצפיות ביוטיוב זה תהליך שיכול להיות ארוך. מומלץ להיעזר בסבלנות ולהקפיד לבצע צעדים חיוניים ויש סיכוי לא רע שכמות הצפיות בסרטונים ובערוץ היוטיוב יעלו.

טכנולוגיה ו- IT לימודי אינטרנט ומחשבים סלולר וגאדג'טים קידום אתרים קריירה שיווק באינטרנט שיווק ברשתות חברתיות תוכנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
בחינת גישות חלופיות למקסום מערכת MONDAY
בנוף ההולך ומתפתח של ניהול פרויקטים ושיתוף פעולה בצוות, מערכת Monday ללא ספק הטביעה את חותמה. יכולת...
קרא עוד »
פבר 06, 2024
פרסום בגוגל
בשנות ה-2000 התפוצצה בועת הדוט קום ואנשים האמינו כי זה הסוף של האינטרנט וכי השקעה בחרות שאינן עוסקות...
קרא עוד »
אוג 20, 2018
בוט לוואטסאפ – מה זה וכיצד זה יכול לעזור לכם
בשנה-שנתיים האחרונות, שמענו לא מעט את הביטוי בוט בתקשורת העולמית ובתקשורת הישראלית בכלל. בדרך כלל...
קרא עוד »
אוק 04, 2020