רונן ברית מסביר – איך לבחור לפטופ

בשנים האחרונות, אנחנו יכולים לראות מעבר משימוש במחשבים נייחים לשימוש במחשבים ניידים. מזה למעלה מעשור מחשבים ניידים נמכרים במספרים גבוהים יותר מאשר מחשבים נייחים ויש לכך הסברים רבים, מסביר רונן ברית. הבדל הרבה יותר נוח, פשוט, יעיל וחכם להשתמש במחשב נייד מאשר במחשב נייח, זה נכון לצרכים פרטיים, עסקיים, וכן לצרכים אחרים. 

לשמחתנו, היום אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של לפטופים אשר יכולים להתאים לנו לכל צורך, שלל דגמים במחירים מגוונים. עלינו לאפיין את הצרכים והיכולות שלנו ולבחור את המחשב המתאים ביותר עבורנו. 

במאמר זה, מסביר רונן ברית כיצד לבחור לפטופ בצורה הטובה ביותר. חשוב לומר, בדומה לרכישת מחשב נייח, גם מחשב נייד היא רכישה לטווח ארוך. אם אנחנו בוחרים מחשב בצורה חכמה, יש סיכוי שנוכל להיעזר ולהשתמש בו במשך שנים ארוכות מבלי שנצטרך להחליף אותו במחשב אחר ומבלי שנצטרך לבצע בו שינויים. רונן ברית מספק 3-4 טיפים לרכישה נכונה של לפטופ לבית או לעסק. 

טיפים לרכישה נכונה

טיפ ראשון – תבחנו את המעבד של המחשב. ישנם מעבדים שונים שיכולים להתאים למחשבים ניידים, האופטימאלי ביותר זה לרכוש מעבד I7, אך אפשר להסתפק גם במעבד I5. המעבד משפיע על העבודה של המחשב והמהירות שלו. 

טיפ שני – הקפידו על זיכרון ומהירות. ככל שהמחשב כולל יותר זיכרון, כך גדל הסיכוי שהוא יעבוד בצורה הרבה יותר מהירה ואיכותית לאורך זמן. 

טיפ שלישי – יציאות וחווית שימוש. הכוונה כאן היא לבדוק אילו סוגי יציאות יש למחשב, כמה יציאות יש לו ובאופן כללי, איזו חווית שימוש הוא מספק לנו לצרכים מקצועיים ואחרים. 

טיפ רביעי – משקל. מאחר ומדובר במחשב נייד, יש להתייחס למשקל שלו ועד כמה הוא יכול להשפיע על חווית השימוש בו. 

טכנולוגיה ו- IT לימודי אינטרנט ומחשבים סלולר וגאדג'טים קידום אתרים קריירה שיווק באינטרנט שיווק ברשתות חברתיות תוכנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
בניית חנות אינטרנטית
בניית חנות אינטרנטית היא אחת מהפעולות החשובות ביותר בכל עסק. לכן כדי לבצע מהלך מוצלח יש לשכור את...
קרא עוד »
מאי 24, 2021
תוכנה לניהול עסק – אז והיום
מנהלים עסק? יש משימות רבות בניהול העסק. אפשר ממש להתבלבל. צריך כמובן, שיהיה ניהול חשבונות מקצועי של...
קרא עוד »
פבר 18, 2020
עו"ד תאונות דרכים – מה תפקידו?
עורך דין צריך להיות מסוגל להבין את המצב, להמליץ ולעזור ללקוחות בצורה המתאימה ביותר לצרכיהם. עורך...
קרא עוד »
אוג 28, 2022