פרסום בגוגל

פרסום בגוגל

בשנות ה-2000 התפוצצה בועת הדוט קום ואנשים האמינו כי זה הסוף של האינטרנט וכי השקעה בחרות שאינן עוסקות באינטרנט. אך כיום אנחנו מבינים כי האינטרנט הולך להיות הרבה יותר גדול מן התעשייה המסורתית וכי חברות כמו עלי אקספרס או פייסבוק הן חברות ענקיות אשר משנות מן הקצה אל הקצה את העולם שבו אנו חיים. אך נראה כי החברה הגדולה ביותר כיום באינטרנט עם הכוח הרב ביותר היא ללא ספק גוגל. גוגל היא אולי הפלטפורמה הגדולה ביותר בעולם ואנו רואים כי לפחות בישראל כאשר אדם רוצה לרכוש מוצר מסוים או למצוא כל דבר הוא נכנס קודם כל לגוגל. על רקע זה יש לציין כי פרסום בגוגל הוא אולי הדבר המשתלם ביותר שעסק יכול לעשות וזאת בכדי להגיע אל כמה שיותר לקוחות. ברגע שאתם משקיעים בפרסום בגוגל אתם מבטיחים מאגר עצום של לקוחות אשר חיפש בדיוק את המוצר שאתם מוכרים ועל כן פרסום בפלטפורמה זו הוא כל כך משתלם.

פרסום בגוגל

מהו פרסום אורגני בגוגל?

עליכם להבין כי הדרך הראשונה לפרסם בגוגל היא באמצעות פרסום אורגני. אז מה המשמעות של פרסום אורגני? אם כן זה אומר כי אתם מנסים להגיע למקומות הראשונים בגוגל מבלי לשלם לגוגל כסף. קידום אורגני מנסה להבטיח כי תגיעו אל המקומות הראשונים בדף החיפוש באמצעות ניסיון לענות על הדרך שבה האלגוריתם של גוגל פעול. כך אתם יכולים להבין כי פרסום זה פועל באמצעות כתיבת תוכן איכותית ובאמצעות ניסיון להבטיח שהאתר שלכם יהיה כמה שיותר מעניין ויענה על הצרכים שלכם בצורה הטובה ביותר שיש ואת זאת אתם חייבים לקחת בחשבון.

מהו פרסום ממומן בגוגל?

יש לציין שאם אין לכם את הזמן להשקיע בקידום אורגני אתם יכולים להשקיע בפרסום ממומן. פרסום זה אומר כי אתם משלמים לגוגל בשביל היות במקומות הראשונים בתוצאות החיפוש וכך כאשר הלקוחות שלכם מחפשים בגוגל אחר המוצר או השירות שלכם הם יראו אתכם בראש תוצאות החיפוש ואתם תשלמו לגוגל כל פעם שהם יקליקו על האתר שלכם.

טכנולוגיה ו- IT לימודי אינטרנט ומחשבים סלולר וגאדג'טים קידום אתרים קריירה שיווק באינטרנט שיווק ברשתות חברתיות תוכנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך עושים סקרים?
ביצוע סקרים שנוגעים לשיפור שירות, מוצר או ביצוע סקר לפני השקה של שירותים או אמנים, מוצרי צריכה, מפלגות...
קרא עוד »
נוב 18, 2018
טיפים לבחירת מערכת ERP לעסק
היום ניתן למצוא לא מעט טיפים לבחירת מערכת ERP לעסקים. מדובר על מערכת שאחראית על ניהול כל משאבי הארגון,...
קרא עוד »
מאי 28, 2019
הקמת אתר, שלבים עיקריים
שלב ראשון: מה צריך להיות באתר? אתרים סטנדרטיים מכילים לרוב מידע אודות העסק\לקוח ומספר...
קרא עוד »
מאי 23, 2019