מהו ERP ולמה עם מערכת פריוריטי?

מערכת פריורטי היא מערכת שכבר יותר מ 30 שנה משמשת ארגונים רבים ועסקים לשליטה בעסק ובארגון שלהם. באמצעו מערכת פריורטי ניתן לנהל את כלל הארגון, בין אם מדובר בהנהלת חשבונות, שירות לקוחות, לבין אם מדובר בניהול מלאי משאבי אנוש, ניהול משרד וכדומה.

כיום מערכת Priority ERP עוסקת בהתאמת פריורטי בהתאמה אישית לפי צרכי העבודה שלכם. ההתאמה נעשית לפי בינה עסקית כאשר כל בניית המערכת מוטמעת בחברה, כאשר המערכת מפיקה דוחות לחברה, מנהלת את בסיס הנתונים שלה, בונה, מתחזקת רשתות ועוד.  אבל מהו ERP? ומדוע חשוב להתאים אותו למערכת פריורטי? הכל בהמשך.

ERP היא מערכת מותאמת אישית לארגון שמסייעת לארגון להתייעל. ERP הינה מערכת שלמה המאגדת בתוכה את כלל אגפי הארגון הכוללים מידע על ודוחות על הרכש ולוגיסטיקה, תפקודי המעבדה, שירות לקוחות, אגף המכירות, הנהלת חשבונות, משאבי אנוש, תפקוד העובדים, המנהלים, המשרד ועוד. באמצעות המערכת החכמה והבינה העסקית שמספקת המערכת ניתן לקבל מידע מדויק על הארגון והעסק בכל זמן.

מהי מערכת ERP

מערכת ERP היא בעצם תוכנה ממוחשבת המושתתת על טכנולוגיה מתקדמת שמאפשרת תמיכה בכלל המהלכים העסקיים של עסקים וארגונים. המערכת מאפשרת גם תמיכה וגם קבלת מידע על כל ארגון ועסק. בנוסף המערכת מספקת את כל מה שהעסק זקוק לו וזאת מבלי להיעזר בתוכנות נוספות חוץ מתוכנת פריורטי הפופולארית המיודעת לתוכנת ERP, והיא זאת שמשלבת בתוכה את תוכנת ERP. השתיים יחד יוצאות סינרגיה מושלמת של ארגון וקבלת מידע.

באמצעות שילוב של שתי התוכנות ניתן לנהל את העסק בצורה טובה יותר ובכך לחסוך בזמן, כסף ומשאבים.

לסיכום, כיום רבים העסקים והארגונים שמשלבים בין שתי המערכות פריורטי ו ERP השילוב המנצח עוזר לבעלי העסקים והארגונים לשלוט באגפים ובמחלקות בצורה טובה יותר, לנהל תוכנות בעלות מודולים חכמים שמאגדים את כל האגפים בסנכרון מושלם.

באמצעותן ניתן לקבל פרטים ודיווחים מדקדוקים על העסק, ומכאן גם להפיק דוחות שיבהירו בברור את צרכי העסק והארגון.

Priority ERP  הינה מערכת קלה להטמעה, ולכן כיום יותר ויותר ארגונים ועסקים משתמשים בה דרך שימוש נרחב בבינה מלאכותית לשיפור תפקודי העסק.

 

טכנולוגיה ו- IT לימודי אינטרנט ומחשבים סלולר וגאדג'טים קידום אתרים קריירה שיווק באינטרנט שיווק ברשתות חברתיות תוכנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תוכנה לניהול עסק – אז והיום
מנהלים עסק? יש משימות רבות בניהול העסק. אפשר ממש להתבלבל. צריך כמובן, שיהיה ניהול חשבונות מקצועי של...
קרא עוד »
פבר 18, 2020
מי יכין לנו סרטון תדמית?
אם תמונה אחת שווה יותר מאלף מילים הרי שסרטון שווה יותר מאלף תמונות... אין כמו סרטון תדמית העשוי באופן...
קרא עוד »
אוג 07, 2017
האם שווה לעשות קורס אוטומציה?
אוטומציה היא מונח רחב שיכול לכסות תחומי טכנולוגיה רבים שבהם הקלט האנושי ממוזער. במאמר זה, נבחן ונראה...
קרא עוד »
נוב 08, 2020