יתרונותיהם של ספרים דיגיטליים

ספרים דיגיטליים

ספרים דיגיטליים עדיין לא מחליפים את הספרים הפיזיים אולם הם הרבה יותר פופולריים מאשר בעבר. די לראות את מידת הפופולריות של אמזון שהחלה כאתר למכירת ספרים דיגיטליים וצברה פופולריות רבה. בכלל עולם השיווק הדיגיטלי הלך והתרחב בשנים האחרונות עד כדי כך שאנשי מקצוע רבים החלו להבין את היתרונות הרבים שבהפקת ספרים דיגיטליים לקידום העסק שלהם במרחב הדיגיטלי, יצירת חשיפה ללקוחות נוספים וכמובן הפחתה בעלויות פיתוח ופרסום של ספרים פיזיים. 

כמה מהיתרונות הגדולים ביותר של ספרים דיגיטליים:

  • יצירה מהירה – כל מה שאתם צריכים הוא לפתוח וורד במחשב שלכם, להתחיל לכתוב, לתת למעצב גרפי לעשות לכם עיצוב והעמדה ויש לכם ספר שמע / דיגיטלי. אין צורך לחכות להדפסת הספר, לבצע עריכות לשוניות כבדות או לחכות שנים כמו בעבר עם כתיבת הספר בחלקים עד להפצתו. ספרים דיגיטליים נגישים יותר ליצירה והפצה היום, בין אם באמצעות אתר משלכם, באמצעות הרשתות החברתיות או באמצעות אתרי מסחר כמו אמזון ואחרים.
  • שימוש לבניית רשימת תפוצה – תוכלו ליצור ספרים דיגיטליים קצרים יותר (או ארוכים כרצונכם) ולחלק אותם בחינם בתמורה להרשמה לתפוצה שלכם. כך תוכלו לבנות רשימת תפוצה ברגל ימין, להעניק מתנה שהרבה יותר קל לחלק אותה בשל עלות ההפקה שלה מאשר ספר פיזי למשל שעשוי להיות עסק יקר יותר לחלק כמויות של ספרים במתנה.
  • הוצאות מופחתות – בעיצוב, הדפסה והפצה של הספר.
  • אין לחץ לגבי כמות המילים – במרחב הדיגיטלי אנשים לא מחפשים ספרים של מאות עמודים. אין צורך להיות בלחץ שהספר יצא דק מדי ולא "מפואר" מבחינת הגודל שלו. 20-30 אלף מילים בממוצע לספר יכולים בהחלט להספיק.
  • ניתן להשתמש כחלק מהמשפך השיווקי במרחב הדיגיטלי – לייצר חשיפה, להניע את הגולשים לפעולה, להוביל למוצרים דיגיטליים גדולים יותר ועוד.

לסיכום; לספרים הדיגיטליים יש יתרונות רבים ולכן הם מאוד פופולריים כיום. אין זה אומר שכדאי לוותר לגמרי על הספרים הפיזיים אולם ללא ספק כדאי לכלול גם גרסה דיגיטלית לספרים שלכם לשימושים שונים במרחב הדיגיטלי.

קראו על תהליך הוצאת ספרים דיגיטליים באתר ספרי ניב

טכנולוגיה ו- IT לימודי אינטרנט ומחשבים סלולר וגאדג'טים קידום אתרים קריירה שיווק באינטרנט שיווק ברשתות חברתיות תוכנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מערכת ניהול לידים
ליד הוא אדם המשאיר לכם פרטים באתר או במקום אחר שלכם ברשת ומתעניין בשירות/במוצר שלכם. כאשר אדם שם את...
קרא עוד »
ינו 13, 2021
תרגום אתרים – מתי הדבר מתאים?
יהיה מומלץ לבצע תרגום אתרים כמעט בכל מצב בו האתר מיועד לפנות לקהל בינלאומי ממספר יעדים שונים בעולם....
קרא עוד »
פבר 25, 2018
קורס פייתון לילדים, איפה נרשמים?
רוב ספרי הילדים כתובים בשפה האנגלית. עם זאת, ישנם גם ספרים רבים שנכתבו בשפות אחרות. בספרים האלה יש...
קרא עוד »
אפר 24, 2023