מדוע מערכת CRM צריכה להיות מותאמת אישית?

crm

מערכת CRM היא המערכת הטובה ביותר לניהול קשרי לקוחות, זוהי למעשה מערכת שמשפיעה על כלל היכולות של ארגון מסוים ועוזרת לו להיות ברמה הגבוהה ביותר בכל הקשור לניהול הארגון עם לקוחותיו. אך לא כל מערכת מתאימה לארגון ויש צורך במספר מאפיינים של המערכת בכדי שהלה תעמוד בסטנדרטים הראויים והטובים של ניהול הלקוחות. אחד הדברים החשובים ביותר שבהם המערכת צריכה להחזיק הוא שעליה להיות מותאמת אישית ללקוח שבו היא מותקנת. ככל שהמערכת תשקף יותר טוב את המערכת שבה היא פועלת כך רמתה תהיה יותר גבוהה ואנו נוכל להשתמש בה יותר טוב. רק כלי המותאם אישית ללקוח ישרת אותנו בצורה הטובה ביותר ויאפשר לנו לנהל את העסק שלנו בצורה טובה ואמינה.

אילו מודולים צריכים להיות קיימים במערכת CRM?

מודול הוא מערכת בתוכנה המיישם דבר מה מסוים במערכת הCRM ומערכת sap. המערכת היא התוכנה המקיפה את כלל הפעולות הקשורות ללקוח וככזאת היא צריכה להקיף את כלל הפעולות הקשורות ללקוח. בין הפעולות והמודולים בהם מערכת טובה צריכה להחזיק היא קודם כל מודול של ניהול שיווק ומכירות. ככל שהמערכת תנהל יותר טוב את נושא המכירות והשיווק של הארגון כך היא תהיה ברמה יותר טובה ותשרת אותנו באופן נאמן יותר ואנו נוכל לעבוד אתה בצורה טובה יותר. מודול נוסף שצריך להיות במערכת הוא קשרי הלקוחות, משמע ניהול כל המפגשים עם הלקוח. מודול נוסף יכול להיות ניהול פרויקטים שבו כל פרויקט נשמר במערכת ויש לנו תיעוד שלו. כל מודול כזה הוא עולם ומלואו הדורש הטמעה ויישם שלו בצורה מלאה ויש להתייחס אליו כתוכנה בפני עצמה.

מדוע חשוב שהמערכת תשקף בזמן אמת את המתרחש?

מודולים ומערכת מותאמת אישית הם לא הדברים היחידים שבהם מערכת צריכה להחזיק אלא עליה גם לשקף בזמן אמת את המתרחש בארגון. בכדי לשקף בזמן אמת את המתרחש בארגון על המערכת להיות מוזנת על ידי האנשים המשתמשים בה בכל דבר המתרחש בארגון. אם האנשים קרי המשתמשים לא יזינו את הנתונים אזי המערכת לא תהיה מעודכנת בזמן אמת. אם המערכת לא תהיה מוזנת בזמן אמת הרי שכל הארגון לא יוכל לתפקד והוא יקלע לבעיה קשה. ככל שהמערכת תשקף בזמן אמת את הנתונים כך היא תהיה ברמה גבוהה יותר ואנו נוכל להתנהל איתה בצורה הרבה יותר טובה וברמה מעולה ועל כך אין מחלוקת.

טכנולוגיה ו- IT לימודי אינטרנט ומחשבים סלולר וגאדג'טים קידום אתרים קריירה שיווק באינטרנט שיווק ברשתות חברתיות תוכנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כיצד שיווק ברשתות חברתיות יכול לסייע לך
שיווק ברשתות חברתיות, הוא דבר חשוב מאין כמותו עבור כל בעל עסק. בניגוד לשיווק בפלטפורמות אחרות...
קרא עוד »
נוב 24, 2016
עו"ד תאונות דרכים – מה תפקידו?
עורך דין צריך להיות מסוגל להבין את המצב, להמליץ ולעזור ללקוחות בצורה המתאימה ביותר לצרכיהם. עורך...
קרא עוד »
אוג 28, 2022
יתרונות מערכת crm
מערכת crm קבעה דפוסי עבודה חדשים ונוחים מאד לעבודה השוטפת. המערכת המשולבת אשר כל העובדים משתמשים...
קרא עוד »
אפר 06, 2020