שירותי ענן – 3 שירותים שלא ידעתם שקיימים

עולם הטכנולוגיה המתפתח ללא הרף הוליד שפע של שירותי ענן ששינו את הדרך בה אנו מאחסנים, ניגשים ומנהלים נתונים. בעוד שרבים מאיתנו מכירים שירותי ענן פופולריים כמו Dropbox, Google Drive ו-Microsoft OneDrive, ישנם שירותים פחות מוכרים שמציעים תכונות ייחודיות וחדשניות. במאמר זה נסקור שלושה שירותי ענן מפתיעים שאולי לא שמעתם עליהם קודם.

pCloud Crypto: אחסון ענן מוצפן מקצה לקצה

בעידן שבו אבטחת מידע היא דאגה גוברת, pCloud Crypto מציעה פתרון ייחודי לשמירה על המידע הרגיש שלך. שלא כמו שירותי אחסון ענן מסורתיים, pCloud Crypto מצפין את הנתונים שלך באופן מקומי במכשיר שלך לפני העלאתם לענן. משמעות הדבר היא שאפילו ספקי שירותי pCloud אינם יכולים לגשת או לפענח את הקבצים שלך. מפתח ההצפנה ידוע רק לך, מה שמבטיח סודיות מלאה.

Jottacloud: גיבוי מקוון בלתי מוגבל לכל המכשירים שלך

גיבוי הנתונים החשובים שלך הוא חיוני כדי להגן מפני תקלות חומרה בלתי צפויות, גניבה או אסונות טבע. Jottacloud לוקח את הגיבוי המקוון לשלב הבא על ידי הצעת אחסון בלתי מוגבל לכל המכשירים שלך. בין אם אתה מחפש לגבות את התמונות האישיות שלך, המסמכים העסקיים, או אפילו המחשב כולו שלך, Jottacloud מטפלת בכם.

Wrike: ניהול פרויקטים ושיתוף פעולה מבוסס ענן

ניהול פרויקטים ושיתוף פעולה חיוניים לעסקים ולצוותים בכל הגדלים. Wrike הוא שירות ניהול פרויקטים מבוסס ענן המציע מערך חזק של תכונות לייעל את זרימת העבודה, לשפר את התקשורת ולשפר את הפרודוקטיביות.

לסיכום, עולם שירותי הענן עצום ומלא בפתרונות יוצאי דופן כדי לתת מענה לצרכים שונים. למרות שאנו שומעים לעתים קרובות על שירותי אחסון ענן ידועים, כדאי לבחון אפשרויות פחות מוכרות שמביאות תכונות ייחודיות לשולחן. אז אם אתה מחפש משהו מעבר להצעות הענן הרגילות, נסה את שירותי הענן המפתיעים הללו וגלה עולם חדש של אפשרויות!

לפרטים: https://il.interhost.co.il/

טכנולוגיה ו- IT לימודי אינטרנט ומחשבים סלולר וגאדג'טים קידום אתרים קריירה שיווק באינטרנט שיווק ברשתות חברתיות תוכנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תרגום אתרים בצורה מהימנה
על מנת לתרגם אתרים ובצורה יוצאת דופן בכל הנוגע לעניין האיכות והתוצאה הסופית עליכם לדעת כי יהיה צורך...
קרא עוד »
יול 02, 2017
קורות חיים לרואה חשבון – איך מצליחים למצוא עבודה בתחום?
אחד המקצועות הקשים ביותר שקיימים בשוק, יחד עם זאת אחד האיכותיים והמבוקשים, הוא ראיית חשבון. מדוע על...
קרא עוד »
נוב 27, 2021
רגע לפני קידום אתרים, האם אתם בשלים לתהליך?
כיום עסק אשר לא מסתכל על העולם הדיגיטלי הוא עסק אשר ייקלע לקשיים עצומים וספק גדול אם הוא יוכל לזכות...
קרא עוד »
מרץ 18, 2019