מדוע מוקד טלפוני נחוץ לכל עסק בעל חנות מקוונת?

מוקד טלפוני
מוקד טלפוני

אחד השינויים המשמעותיים ביותר שהתרחשו בעשור האחרון, הוא מעבר מחנויות פרונטאליות לחנויות מקוונות. בין אם זה במקום ובין אם זה לצד החנויות הישנות. המעבר נוצר בעקבות שיפור התנאים והיכולות, וכן בזכות העובדה שיותר ויותר אנשים מעדיפים לבצע את הקניות שלהם היום דרך האינטרנט. אחד הכלים החיוניים להפעלת חנות מקוונת בצורה טובה, הוא מוקד טלפוני. אז מדוע כל חנות מקוונת צריכה מוקד טלפוני? מאמר בנושא.

שירות במצב של תקלה/בעיה

כשלקוח מגיע לחנות פרונטאלית, הוא תמיד ימצא עובדים במקום שיכולים לעזור לו, במקרה של בעיה מסוימת. כאשר גולש נמצא מול חנות מקוונת, הרבה פעמים ייתכנו תקלות ובעיות, בין אם מדובר בתקשורת עם האתר ובין אם במצבים אחרים. מוקד טלפוני יעזור לו לקבל מענה מהיר ופשוט.

בירורים

יש מקרים שהמידע האתר איננו ברור או מפורט מספיק. אפשר לפתור זאת באמצעות צ'ט וירטואלי, עמוד של שאלות ותשובות שינסה לענות על כל שאלה של לקוחות, וכן אפשר לספק מוקד טלפוני שיענה על כל פנייה, במהלך שעות העבודה.

טכנו-פוביה

ישנם לא מעט אנשים שמתקשים לעבוד עם חנות מקוונת. בהיעדר אופציה של חנות פרונטאלית, אזי שהאופציה הטובה ביותר עבורם היא שימוש במוקד של חנות מקוונת. אז יכולים המוקדנים השונים לעזור להם, לעבור שלב אחר שלב, עד שישלימו את הרכישה.

אבטחה

ישנם לקוחות שיעדיפו לרכוש מוצרים דרך האינטרנט אך את התשלום לבצע בטלפון. הם ירגישו הרבה יותר בטוח כך. לכן יהיה נכון לספק להם אופציה כזו.

שירות

מעבר לכל דבר אחר, עצם זה שיש מוקד טלפוני לעסק מאפשר לו לספק שירות ברמה גבוהה. ישנם גולשים שיעדיפו לבצע רכישות באינטרנט, אך ורק באתרים שיש להם גם מוקד אנושי ולא חנות מקוונת. זה יקל עליהם ברמה מסוימת לבצע את הרכישה, כפי שהם רוצים.

לסיכום, מוקד טלפוני יכול להיות כלי מאוד יעיל, בין אם זה לשירות הגולשים ובין אם זה לקידום העסק. כך אפשר להימנע מאי הבנות, ולספק מענה שלם וכולל לכל לקוח שמעוניין לרכוש בחנות

טכנולוגיה ו- IT לימודי אינטרנט ומחשבים סלולר וגאדג'טים קידום אתרים קריירה שיווק באינטרנט שיווק ברשתות חברתיות תוכנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עיצוב תעשייתי
כאשר מדובר על תחום העיצוב, הרי שהוא מתחלק לכמה וכמה רבדים. אחד התחומים הפופולאריים והנחוצים ביותר...
קרא עוד »
פבר 13, 2018
הדור החדש של הקופות הממוחשבות
הטכנולוגיה מתקדמת כל הזמן ומתפתחת בקצה מדהים ומה שהיה טוב וחדשני לפני עשר וחמש עשרה שנה נחשב היום...
קרא עוד »
מאי 12, 2018
האם כל עסק חייב קידום דף עסקי בפייסבוק?
לשמחתנו, עם השנים ועם הקדמה העולם מתפתח לכיוון דיגיטלי, הרבה יותר מוצלח, נוח ואפקטיבי, במיוחד כאשר...
קרא עוד »
פבר 08, 2017