שיווק עסקים עם מערכת לשליחת סמסים

אפלקציה

בעבר כשעסק רצה להגיע אל לקוחות, הוא היא צריך להתקשר אליהם אחדאחד או לשלוח להם מכתבים. הופעת הסלולר בחיינו שינתה את המצב מן הסתם, שכן במקום להתקשר לכל לקוח בנפרד אפשר פשוט לשלוח לכל הלקוחות הודעות, דרך מערכת לשליחת סמסים ובכך להגיע לכל לקוח בקליק אחד.

הרעיון הוא מאוד פשוט, ישנן מערכות לשליחת אס אמ אסים, אשר העסק יכול להכניס את שם הלקוח ומספר הטלפון שלו, וכך ניתן לרשום להם הודעה, בין אם זו הודעה אישית ייחודית ובין אם זו הודעה קבוצתית לכולם, המערכת שולחת את ההודעה ישירות אל הלקוח.

לפני שסביר כיצד המערכת עוזרת בשיווק העסק ומדוע חשוב להשתמש בה, יש לציין במידה ועסק מחליט לשלוח הודעות שיווקיות פרסומיות, הרי שעליו לאפשר ללקוח להסיר את עצמו מרשימת התפוצה, כמו כן יש לוודא שאכן הלקוח הסכים שישלחו לו פריטי מידע ישירות לפלאפון, אחרת העסק עלול להיקנס במסגרת חוק הספאם.

כיצד מערכת לשליחת סמסים עוזרים לשיווק העסק?

נניח ואתם פותחים סניף חדש של הרשת או מחליטים לפתוח במבצע מיוחד למכירת מוצר מסוים במחיר אטרקטיבי. אתם יכולים לפרסם את עצמכם באינטרנט ובתקשורת, אך אחת הדרך האפקטיביות לפרסום היא באמצעות מערכת לשליחת סמסים. כך אתם יכולים להגיע ישירות אל הלקוח, בלי לחכות שהוא ייכנס לאינטרנט ויראה את המודעה, יאזין לרדיו או יצפה בטלוויזיה. זה שיווק ישיר, גם אם הוא נחשב מעט אגרסיבי הוא עדיין אפקטיבי מאוד.

דוגמא טובה להצלחה של שיווק עסק בצורה אנחנו יכולים לראות במערכות בחירות. מפלגות רבות, בכל העולם, דואגות לשלוח אס אמ אסים לבוחרים עם מסרים שלהן. כך הן מגיעות ישירות לבוחר, מבלי להזדקק לתקשורת המסורתית או לבזבז עלויות גבוהות על יצירת מודעות בשלטי חוצות או באינטרנט. זה חסכוני, מהיר ופשוט.

נקודה חשובה לגבי מערכת זו בהקשר של שיווק, להבדיל ממודעות פרסום אשר לוקח זמן להכין אותן, ולוקח זמן עד שהן עולות לאוויר, הרי כאן מדובר על כתיבת הודעה שלוקחת מספר דקות, ותוך שניות ספורות היא נמצאת במכשיר של הלקוח. יתרון נוסף הוא, ניתן לשלוח ללקוח מספר של הודעות באותו יום או שבוע, בעלות דומה ונמוכה.

טכנולוגיה ו- IT לימודי אינטרנט ומחשבים סלולר וגאדג'טים קידום אתרים קריירה שיווק באינטרנט שיווק ברשתות חברתיות תוכנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
דעה: מה הופך מקדם אתרים לטוב? בכור גולן מספר
במהלך העסקים שעשיתי בחיי גיליתי שיש אנשי מקצוע מכול הסוגים: יש את הסובלני עד אין קץ, יש את זה שתמיד...
קרא עוד »
נוב 27, 2020
איך אפשר לקדם אתרי אינטרנט בצורה טובה
ניהול מוניטין, קידום אתרים ברשת, שתילת קישורים ועוד, הן רק מספר מועט של פעולות אותן ניתן לבצע על מנת...
קרא עוד »
אוק 29, 2017
שיווק מקצועי- מה אתם צריכים לדעת? אדם טל משתף
מאז ומעולם שיווק היה תחום שהיה רלוונטי עבור אנשים שידעו כיצד לעשות זאת נכון. אנשים שהלכו לעסוק בשיווק...
קרא עוד »
אפר 27, 2020