שיווק עסקים עם מערכת לשליחת סמסים

אפלקציה

בעבר כשעסק רצה להגיע אל לקוחות, הוא היא צריך להתקשר אליהם אחדאחד או לשלוח להם מכתבים. הופעת הסלולר בחיינו שינתה את המצב מן הסתם, שכן במקום להתקשר לכל לקוח בנפרד אפשר פשוט לשלוח לכל הלקוחות הודעות, דרך מערכת לשליחת סמסים ובכך להגיע לכל לקוח בקליק אחד.

הרעיון הוא מאוד פשוט, ישנן מערכות לשליחת אס אמ אסים, אשר העסק יכול להכניס את שם הלקוח ומספר הטלפון שלו, וכך ניתן לרשום להם הודעה, בין אם זו הודעה אישית ייחודית ובין אם זו הודעה קבוצתית לכולם, המערכת שולחת את ההודעה ישירות אל הלקוח.

לפני שסביר כיצד המערכת עוזרת בשיווק העסק ומדוע חשוב להשתמש בה, יש לציין במידה ועסק מחליט לשלוח הודעות שיווקיות פרסומיות, הרי שעליו לאפשר ללקוח להסיר את עצמו מרשימת התפוצה, כמו כן יש לוודא שאכן הלקוח הסכים שישלחו לו פריטי מידע ישירות לפלאפון, אחרת העסק עלול להיקנס במסגרת חוק הספאם.

כיצד מערכת לשליחת סמסים עוזרים לשיווק העסק?

נניח ואתם פותחים סניף חדש של הרשת או מחליטים לפתוח במבצע מיוחד למכירת מוצר מסוים במחיר אטרקטיבי. אתם יכולים לפרסם את עצמכם באינטרנט ובתקשורת, אך אחת הדרך האפקטיביות לפרסום היא באמצעות מערכת לשליחת סמסים. כך אתם יכולים להגיע ישירות אל הלקוח, בלי לחכות שהוא ייכנס לאינטרנט ויראה את המודעה, יאזין לרדיו או יצפה בטלוויזיה. זה שיווק ישיר, גם אם הוא נחשב מעט אגרסיבי הוא עדיין אפקטיבי מאוד.

דוגמא טובה להצלחה של שיווק עסק בצורה אנחנו יכולים לראות במערכות בחירות. מפלגות רבות, בכל העולם, דואגות לשלוח אס אמ אסים לבוחרים עם מסרים שלהן. כך הן מגיעות ישירות לבוחר, מבלי להזדקק לתקשורת המסורתית או לבזבז עלויות גבוהות על יצירת מודעות בשלטי חוצות או באינטרנט. זה חסכוני, מהיר ופשוט.

נקודה חשובה לגבי מערכת זו בהקשר של שיווק, להבדיל ממודעות פרסום אשר לוקח זמן להכין אותן, ולוקח זמן עד שהן עולות לאוויר, הרי כאן מדובר על כתיבת הודעה שלוקחת מספר דקות, ותוך שניות ספורות היא נמצאת במכשיר של הלקוח. יתרון נוסף הוא, ניתן לשלוח ללקוח מספר של הודעות באותו יום או שבוע, בעלות דומה ונמוכה.

טכנולוגיה ו- IT לימודי אינטרנט ומחשבים סלולר וגאדג'טים קידום אתרים קריירה שיווק באינטרנט שיווק ברשתות חברתיות תוכנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
רשימת ציוד חובה למדפסת תלת מימד
כאשר רוכשים מדפסת תלת מימד יש לוודא כי מחזיקים בציוד אשר יאפשר את הפעלתה התקינה של המדפסת. הציוד הזה...
קרא עוד »
ספט 15, 2016
המשמעות של רישום פטנט
משמעותו של המונח "פטנט", הינה למעשה הזכות המשפטית של האדם על המוצר או ההמצאה הנקראת "פטנט". זכות זו...
קרא עוד »
מאי 17, 2016
פתרונות זיהוי מתקדמים
רוצים לשפר את ההתנהלות של העסק שלכם ולהפוך את זיהוי העובדים שלכם להרבה יותר יעיל? אתם יכולים פשוט...
קרא עוד »
פבר 19, 2018