בניית חנות אינטרנטית

בניית חנות אינטרנטית

בניית חנות אינטרנטית היא אחת מהפעולות החשובות ביותר בכל עסק. לכן כדי לבצע מהלך מוצלח יש לשכור את שירותיו של בונה אתרים מומחה שיוכל לבצע זאת על פי ההנחיות של היועץ השיווקי וכך הוא ישיג את המטרות הטובות ביותר.

בניית חנות אינטרנטית 

בסיס החשיבה הוא הקמת חנות דיגיטלית, חנות שיש בה מוצרים איכותיים ונדרשים ולכן הגולשים יהפכו ללקוחות וירכשו מוצרים שונים. לצורך כך ההנהלה מעבירה לבונה האתרים את מלוא המידע על הנושאים שהחברה מטפלת בהם ועל הפריטים שהם מייבאים, משווקים ומייצרים. 

כל מגוון המוצרים מקבל ביטוי וחשיפה באתר האינטרנט בדרך מקורית וברורה. המטרה היא שהלקוח יקבל באתר עצמו תשובות לכל השאלות שלו ולכן יוכל להמשיך ללקט מוצרים ולהגיע לקופה לצורך התשלום.

לאור הקניות הרבות דרך המכשירים הסלולריים, כל האתרים החדשים הם רספונססיביים וכוללים גם קישור ישיר לשירות הלקוחות באמצעות כפתור ווטס אפ או צ'ט בוט.

מגוון מוצרים 

המטרה היא שהלקוח ימצא את מלוא המוצרים הקיימים בסיווג זה בחנות האינטרנטית וזאת כדי שירכוש בה את כל המוצרים ולא יקנה חלק מהם כאן ומקצתם באתר אחר. ההכנה למצב זה כוללת את האפיון הנכון של האתר, את צילום המוצרים, הגדרה של כל מוצר, אפשרות להתאמה של מוצרים ועוד. החלק הגרפי הוא מהותי מאד בעת בניית חנות אינטרנטית ולכן עסקים רבים משקיעים בנראות של החנות ובעיצוב שלה, כדי למשוך את עיניהם של הלקוחות, ראו דוגמאות באתר של שחר אשכנזי.

הסקרנות של הלקוחות תותיר אותם פרקי זמן ארוכים באתר וכך הם ימשיכו לאחר בחירה של המוצרים הדרושים להם לקופה ולתיאום המשלוח.

אבטחה של השימוש בכרטיסי אשראי

כדי שהלקוח ישלם ללא חשש, כל החנויות האינטרנטיות מאפשרות תשלום תוך אבטחה בתקן הבין-לאומי.

טכנולוגיה ו- IT לימודי אינטרנט ומחשבים סלולר וגאדג'טים קידום אתרים קריירה שיווק באינטרנט שיווק ברשתות חברתיות תוכנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
התפרצות הקורונה ועולם אבטחת מידע
מאז תחילת מגיפת ה- COVID-19, ארגון הבריאות העולמי ראה עלייה דרמטית במספר התקפות הסייבר שהופנו לצוות...
קרא עוד »
יול 20, 2020
כדאי להישאר מעודכנים עם כל מה שחם היום בטכנולוגיה!
השינויים בעולם הטכנולוגיה הם בלתי נגמרים, והרי שאם אתם מחפשים אחר דרך תמיד להישאר מעודכנים, אז בוודאי...
קרא עוד »
אוק 16, 2018
קורס פייתון לילדים, איפה נרשמים?
רוב ספרי הילדים כתובים בשפה האנגלית. עם זאת, ישנם גם ספרים רבים שנכתבו בשפות אחרות. בספרים האלה יש...
קרא עוד »
אפר 24, 2023