5 טיפים לבניית דפי נחיתה טובים יותר מהמתחרים

בניית דפי נחיתה
בניית דפי נחיתה

לא מעט עסקים בוחרים לשווק מוצר או שירות מסוים באמצעות דף נחיתה. למעשה, דפי נחיתה הם כלי מצוין כדי לאסוף לידים (שאולי יהפכו בעתיד ללקוחות), ועל כן יש לבנות את העמוד באופן המיטבי. אבל כיצד עושים זאת? ריכזנו בעבורכם מידע חשוב בנושא.

לבנות דף נחיתה

דפי נחיתה מהווים כלי נהדר לשיווק העסק, כשבנייתם חייבת להיעשות באופן נכון ומושכל. יש מגוון רחב לש דרכים לבנות דפי נחיתה, בין אם מדובר בעמוד שהוא חלק מן האתר העסקי ובין אם מדובר על עמוד נחיתה בודד. כך או כך טוב לדעת כי ניתן לבנות דף נחיתה באופן עצמאי. בסקירה הבאה תמצאו כלים וטיפים שיסייעו לכם בכך.

5 טיפים יעילים

כדי שתוכלו לבנות דפי נחיתה איכותיים, כאלה שיגרמו לגולשים לבחור בכם על פני המתחרים, מוטב שתיקחו בחשבון את הטיפים הבאים:

  1. מצאו את נקודות הבידול שלכם ודאגו לשקף לגולשים מדוע הבחירה בכם תהיה הבחירה המושכלת.
  2. כתיבה עם שגיאות כתיב, או שימוש במשפטים מסורבלים עשויה להזיק, ולכן העבירו את תוכן העמוד לאדם נוסף על מנת שיוכל לסייע ולתת לכם דגשים. ניתן להעלות זאת לדיון גם בקבוצות פייסבוק ייעודיות או לחלופין לפנות לבעל מקצוע (עורך לשוני).
  3. ספקו הוכחות חברתיות, משמע הוסיפו לעמוד הנחיתה שלכם המלצות מלקוחות העבר. חשוב לבחור כמה המלצות רלוונטיות שתורמות להעברת המסר, כרצוי להיעזר ב3-4 המלצות בלבד, ולו כדי שהשיווק ייעשה בטעם טוב.
  4. הנעה לפעולה – שלבו בתוכן מסרים עם הנעה לפעולה. מה שווה שיווק טוב, אם הגולש לא משאיר פרטים או ממשיך תהליך? נסו להניע אותם לכך.
  5. חשוב לבצע אפיון נכון וממוקד של העמוד. למשל, את התוכן תכתבו בהתאם לקהל היעד, ועל כן חשוב להגדיר את קהל היעד באופן המיטבי.

שנסכם?

בניית עמוד נחיתה יכולה להיעשות בכמה דרכים, כשניתן לעשות זאת גם באופן עצמאי ומבלי להיעזר במתכנת. חשוב לאפיין את העמוד באופן המיטבי, ולו כדי שתוכלו למקד את התוכן לקהל היעד ולהתאים את המסרים השיווקיים שלכם. כמו כן, יש למצוא את הדרכים האידיאליות להניע את הגולש לפעולה, ולשכנע אותו לבחור בכם. בהצלחה.

טכנולוגיה ו- IT לימודי אינטרנט ומחשבים סלולר וגאדג'טים קידום אתרים קריירה שיווק באינטרנט שיווק ברשתות חברתיות תוכנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מי יכין לנו סרטון תדמית?
אם תמונה אחת שווה יותר מאלף מילים הרי שסרטון שווה יותר מאלף תמונות... אין כמו סרטון תדמית העשוי באופן...
קרא עוד »
אוג 07, 2017
יתרונותיהם של ספרים דיגיטליים
ספרים דיגיטליים עדיין לא מחליפים את הספרים הפיזיים אולם הם הרבה יותר פופולריים מאשר בעבר. די לראות את...
קרא עוד »
מרץ 02, 2021
איפה רואים חוות דעת על חברת שליחויות במרכז?
נאמר שיש לכם בית עסק חדש ואתם זקוקים באופן קבוע לקבל את השירותים של חברת שליחויות אמינה שאיתה תמשיכו...
קרא עוד »
פבר 19, 2017