בוטקאמפ תכנות

בוטקאמפ תכנות

תחום התכנות הוא רובד מסקרן מאד עבור כל מי שאוהב את תחום המחשוב. אנשים שעוסקים בתחומים שונים מחליטים לבצע הסבה מקצועית וללמוד תכנות מחשבים אצל קודינג אקדמי כדי לעסוק בכך.

קורס תכנות מחשבים 

אף על פי שאין צורך בידע מוקדם, המעוניינים ללמוד תחום זה, מגיעים לערב הכרה מה זה תכנות ובסיומו של הערב הם מקבלים משימה מאתגרת. זהו למעשה מבחן הקבלה שלהם ומי שצולח את המשימה, יכול להירשם לקורס זה.

מדובר בקורס דינמי אשר לומדים בו תוך שלושה חודשים תוכנות רבות בצורה מרוכזת ואינטנסיבית. שיטת הלמידה היעילה יוצרת מצב שהסטודנטים מבינים מהר מאד את אופן הפעולה באמצעות התוכנות השונות ולכן הם מסוגלים להתחיל לבצע פעולות פשוטות, שעם הזמן הופכות מתוחכמות ומהר מאד הם כבר כותבים בשפות התוכנות.

המעבר הוא כל כך מהיר שגם הבוגרים אינם מאמינים שהם כבר כותבים בשפת תוכנות, לאור העובדה שחודש או חודשיים לפני כן, הם לא ידעו דבר על כך כיוון שעסקו בתחומים אחרים לחלוטין. 

הרצון לעסוק בבניית אתרים ובתכנון אפליקציות, מדרבן סטודנטים רבים לעסוק שיש בו כבר כעת הרבה מאד עבודה ובעתיד אין ספק שזה יהיה אחד מהמקצועות המובילים. כאשר הרצון לעסוק בכך מדגדג באצבעות, הכי פשוט לבצע צעד זה ולהתחיל ללמוד.

הסבה מקצועית בעקבות משבר הקורונה

משבר הקורונה יצר מצבים חדשים שבהם במקצועות מסוימים אין עבודה כלל ולכן כדי להתפרנס מבצעים הסבה מקצועית. מבין אלו שמבינים שחייבים לבצע שינוי, רבים עוברים לתחום התוכנה ונהנים מקורס בוטקאמפ ברמה גבוהה.

המורים בקורס זה (כמו במסלול קורס פיתוח תוכנה) הם מקצועיים ובעלי ידע רב ברזומה הצבאי שלהם. זו הסיבה שיש דרישה גבוהה לבוגרים שלהם והם משתלבים די מהר בעסקים אשר זקוקים למתכנתים איכותיים.

טכנולוגיה ו- IT לימודי אינטרנט ומחשבים סלולר וגאדג'טים קידום אתרים קריירה שיווק באינטרנט שיווק ברשתות חברתיות תוכנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מהו קניין רוחני ואיך שומרים עליו?
קניין רוחני קובע על פי החוק זכויות יוצרים על נכסים שאינם פיזיים, כמו למשל פטנטים. במצב שבו רוצים לשמור...
קרא עוד »
מרץ 04, 2021
מהו ERP ולמה עם מערכת פריוריטי?
מערכת פריורטי היא מערכת שכבר יותר מ 30 שנה משמשת ארגונים רבים ועסקים לשליטה בעסק ובארגון שלהם. באמצעו...
קרא עוד »
יונ 29, 2017
כל הדגשים על עיצוב לוגו לעסקים
לוגו הוא אחד האלמנטים החשובים ביותר ליצירת תדמית נכינה לעסק. זהו אלמנט המשמש ליצירת רושם ראשוני, עבור...
קרא עוד »
יונ 14, 2021