בוטקאמפ תכנות

בוטקאמפ תכנות

תחום התכנות הוא רובד מסקרן מאד עבור כל מי שאוהב את תחום המחשוב. אנשים שעוסקים בתחומים שונים מחליטים לבצע הסבה מקצועית וללמוד תכנות מחשבים אצל קודינג אקדמי כדי לעסוק בכך.

קורס תכנות מחשבים 

אף על פי שאין צורך בידע מוקדם, המעוניינים ללמוד תחום זה, מגיעים לערב הכרה מה זה תכנות ובסיומו של הערב הם מקבלים משימה מאתגרת. זהו למעשה מבחן הקבלה שלהם ומי שצולח את המשימה, יכול להירשם לקורס זה.

מדובר בקורס דינמי אשר לומדים בו תוך שלושה חודשים תוכנות רבות בצורה מרוכזת ואינטנסיבית. שיטת הלמידה היעילה יוצרת מצב שהסטודנטים מבינים מהר מאד את אופן הפעולה באמצעות התוכנות השונות ולכן הם מסוגלים להתחיל לבצע פעולות פשוטות, שעם הזמן הופכות מתוחכמות ומהר מאד הם כבר כותבים בשפות התוכנות.

המעבר הוא כל כך מהיר שגם הבוגרים אינם מאמינים שהם כבר כותבים בשפת תוכנות, לאור העובדה שחודש או חודשיים לפני כן, הם לא ידעו דבר על כך כיוון שעסקו בתחומים אחרים לחלוטין. 

הרצון לעסוק בבניית אתרים ובתכנון אפליקציות, מדרבן סטודנטים רבים לעסוק שיש בו כבר כעת הרבה מאד עבודה ובעתיד אין ספק שזה יהיה אחד מהמקצועות המובילים. כאשר הרצון לעסוק בכך מדגדג באצבעות, הכי פשוט לבצע צעד זה ולהתחיל ללמוד.

הסבה מקצועית בעקבות משבר הקורונה

משבר הקורונה יצר מצבים חדשים שבהם במקצועות מסוימים אין עבודה כלל ולכן כדי להתפרנס מבצעים הסבה מקצועית. מבין אלו שמבינים שחייבים לבצע שינוי, רבים עוברים לתחום התוכנה ונהנים מקורס בוטקאמפ ברמה גבוהה.

המורים בקורס זה (כמו במסלול קורס פיתוח תוכנה) הם מקצועיים ובעלי ידע רב ברזומה הצבאי שלהם. זו הסיבה שיש דרישה גבוהה לבוגרים שלהם והם משתלבים די מהר בעסקים אשר זקוקים למתכנתים איכותיים.

טכנולוגיה ו- IT לימודי אינטרנט ומחשבים סלולר וגאדג'טים קידום אתרים קריירה שיווק באינטרנט שיווק ברשתות חברתיות תוכנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה זה בית חכם?
מה זה בית חכם? ניתן לראות כי בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים בוחרים לעשות דברים שישדרגו את הבית שלהם...
קרא עוד »
אוק 26, 2016
מדוע נכון לנו לעשות קידום אתרים אורגני
בתור בעלי עסקים, בעלי מקצוע, אנחנו הרבה פעמים רוצים להשיג פרסום וחשיפה, כמה שיותר מהר. אנחנו לא יכולים...
קרא עוד »
מרץ 03, 2020
בניית אתר תדמית – למה זה טוב?
אחת הדרכים הטובות ביותר לשווק בית עסק או בעל מקצוע, בכל תחום שהוא, וכן את המוצרים והשירותים שהם...
קרא עוד »
מאי 23, 2022