מה המשמעות של כריית ביטקוין לבעלי המטבע הדיגיטלי

כריית ביטקוין

מאז שהמטבע הוירטואלי נכנס אל החיים, נראה כי הוא מחולל סערה שלמה מול מנגנונים שרגילים הם להיות אלה ששולטים במערך של יצירה והפצת כספים, ומעורר את הסקרנות הרבה של אנשים שרוצים להיות חלק מהמהפכה הזו שמאפשרת לאנשים את הכוח לשלוט בכסף שהוא למעשה מטבע וירטואלי של ועבור האנשים. לאן מועדות פניו של מטבע וירטואלי? בינתיים נראה כי העניין גובר עם השנים וצמיחה של מטבעות חדשים נוספים.

איך מייצרים ביטקוין?כורים אותו!

איך ביטקוין אחד בודד נולד? מכיוון שמדובר במטבע וירטואלי חופשי והכמות של המטבעות הללו עומדת על מקסימום ייצור של 21 מיליון, מדובר למעשה בייצור שיגיע לעצירה בעוד כמה עשורים לערך כאשר עבור יצירה של מטבע אחד צריכים לא מעט חשמל, הבנה בשיטות הצפנה מתמטיות סבוכות ומכשור דיגיטלי מתקדם שאיתו יכולים לעשות את כל זה לאפשרי. בעזרת כוח החישוב הזה בפעולת הכרייה מתוגמלים להם הכורים הללו בקבלה של מטבעות ביטקוין חדשים אשר מתווספים להם את המחזור עם תחרויות של חישוב שמפיקות בלוק של העסקאות האחרונות שבוצעו ברשת. זה יכול להיות אדם אחד וזה יכול להיות שילוב של כמה אנשים בבריכת כרייה של ביטקוין שבה מתחלקים במטבעות שבהם הקבוצה זוכה לאחר סיום החישוב המתמטי והכרייה בהצלחה.

כריית ביטקוין

עליית ערך המטבע אל מול הקושי בכרייה

כאמור, למי שלא הבין את זה טרם לכן, לא כל אחד בפועל יכול להתחיל תהליך של כריית ביטקוין כמו שתבינו באתר ביטס אוף גולד. מפני שהוא צריך את היכולת המתמטית זה דבר ראשון. דבר שני, לא כל אחד מעוניין לבצע את התהליך הזה גם אם הוא בעל היכולת הזו מכיוון שעדיין צריכים את השימוש הגבוה בחשמל לצד רכישה של מחשבים שיש להם את היכולת לזרז את התהליך של הכרייה למשהו שלא ייקח כמה חודשים עבור מטבע בודד אחד. מכיוון שתהליך הכרייה יורד מבחינה של תגמול כל כמה שנים בחצי, לא נראה כי יהיה תהליך זה כה פופולארי וכי האנשים שיש להם מטבעות יהפכו להיות אנשים שלהם יש אפיק השקעה ייחודי או כאלה שיגלו כי העניין במטבעות וירטואליים ירד אחרי הכל עם השנים.

טכנולוגיה ו- IT לימודי אינטרנט ומחשבים סלולר וגאדג'טים קידום אתרים קריירה שיווק באינטרנט שיווק ברשתות חברתיות תוכנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מחשב נייד אסוס, מדוע הוא משתלם?
המחשב הנייד של Asus עוצב תוך מחשבה על המשתמש, ומספק עיצוב אלגנטי וביצועים באיכות גבוהה. המחשב הנייד של...
קרא עוד »
מרץ 05, 2023
מדוע כדאי לעבוד עם בית תוכנה המציע מחירון פיתוח אפליקציות אונליין?
אנחנו משוכנעים שהשאלה המופיעה בכותרת מפתיעה אתכם (ואולי אפילו מאד). בהנחה שכבר הצצתם במדריכי "כך תבחר...
קרא עוד »
אוק 26, 2022
איך לבחור דיסק קשיח למחשב נייד?
  בעבור אלו מכם אשר ירצו בכך, היו בטוחים כי תוכלו למצוא דיסק קשיח למחשב נייד וזאת ללא שום קושי. כל...
קרא עוד »
ינו 17, 2017