גיבוי בענן לעסק – כל הסיבות להימנע מהשירותים החינמיים

גיבוי בענן לעסק

אם בעבר, מי שאיבד נתונים שהיו על המחשב – עקב קריסה של מערכות, כמו גם מחשב מקולקל, או כל סיבה אחרת – היה מוצא את עצמו חסר אונים ואובד בין הניסיונות לשחזר מידע, או הצורך התחיל את כל הפעולות שביצע בעבר בסביבת העבודה, מההתחלה – הרי שכיום המצב פשוט הרבה יותר. זאת מפני שכבר עשור שלם שבעלי עסקים, חברות וארגונים; נהנים משירותי גיבוי בענן אשר מאפשרים שחזור מידע בתוך מספר שניות.

שירות ענן כידוע, שומר את כלל המסמכים, את הנתונים, המיילים, התכתובות, והמידע החשוב של בית העסק או של אדם פרטי – זאת באמצעות שרת מרכזי עולמי מוצפן. אל המידע יש גישה רק למי שיש לו שירותי גיבוי או שמגבה באופן אוטומטי את המידע שלו. בכך אפשר להתאושש מהר מנפילה או קריסה של מערכת, וזאת תוך דקות אחדות.

קראו על חשיבות תשתיות תקשורת מותאמות לעסק https://www.entersys.co.il/the-importance-of-communication-infrastructure-in-a-business/

שירותים חינמיים

כולנו כבר יודעים שכאשר טכנולוגיה חדשה זמינה לציבור הרחב, מיד מתעוררות חברות מחשוב ותכונה שמציעות את הטכנולוגיה בחינם. זאת בהרשמה עתידית לשירות או מתן שירות חינמי בשל אינטרסים כאלה ואחרים. עם זאת, חשוב לא לבחור בשירותים חינמיים, אלא בחברת תוכנה מקצועית שתספק את שירותי הגיבוי.

אבל מדוע לא כדאי לבחור שירותים חינמיים? הנה מספר סיבות לכך:

  • חוסר מקצועיות והעדר מענה מתאים בעת הצורך לשלוף נתונים.
  • שימוש במערכת או תוכנה כללית ללא התאמה אישית לעסק או לארגון.
  • העדר סנכרון מוחלט בין נתונים ויישומיים שדרושים לעבודה.
  • היעדר שירות לקוחות זמין לתמיכה וקבלת סיוע בעת הצורך.

אז מה מאפשרים אנשי המקצוע?

אם תבחרו חברת תוכנה שמספקת שירותי ענן כמו גם שירותי תמיכה בעת הצורך – תוכלו לקבל שירות אונליין לפי הצורך, וניתן יהיה לשתף גיבויים ומיילים בענן עם אנשי קשר נכונים. המקצועיות של צוות אנטרסיס למשל תאפשר ניהול משרד או ארגון בצורה היעילה ביותר, תוך שיתוף עם אנשי קשר באופן יעיל. ניהול של כל משתמשי הארגון על ידי פאנל אחד מקצועי.

לסיכום, זה נכון; לעיתים מוצר חינמי יהיה מתאים לצרכים שלכם. אבל בכול הנוגע לאבטחת סבבת העבודה שלכם – אסור להתפשר! לכן יש לבחור במומחים בתמיכה, שירות והתקנת תוכנות בהתאמה אישית.

טכנולוגיה ו- IT לימודי אינטרנט ומחשבים סלולר וגאדג'טים קידום אתרים קריירה שיווק באינטרנט שיווק ברשתות חברתיות תוכנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
טכנאי מחשבים בחולון
כל מי שגר בחולון יודע, שאם הוא זקוק לטכנאי מחשבים בעיר, הוא לא יתקשה למצוא אחד כזה. מאחר וחולון היא אחת...
קרא עוד »
מאי 16, 2017
תוכנה לניהול חניונים
אם אתם פותחים או מנהלים חניון ציבורי, עסקי או פרטי - חשוב שתדעו כי כיום ישנם כמה שיטות לנהל את החניון...
קרא עוד »
אוג 24, 2018
עיצוב חוברת, אל תקלו בזה ראש
חוברת היא יצירה שיווקית המכילה מידע על מוצר או שירות מסוים. בדרך כלל הוא מופץ ללקוחות פוטנציאליים...
קרא עוד »
אפר 20, 2023