אוטוקאד – מה צריך לדעת על התוכנה הזאת?

אוטוקאד

אם אתם הנדסאים, מנהלי עבודה, אדריכלים או עוסקים בכול תחום של שרטוט, בניה ותכנון: חשוב שתכירו תוכנה שנחשבת חובה בקרב אנשי מקצוע שעוסקים בתחומים שציינו. מדובר בתכונה מסוג אוטוקאד שמטרתה לאפשר שרטוט תכנון וייצור אלמנטים בתחומים של הנדסה, בנייה, אדריכלות, ושאר עבודות תכנון חשובות. 

תוכנה זאת אינה חדשה אלא ותיקה וקיימת בישראל כבר יותר מ20 שנה. כיום כמעט כל בעל מקצוע שעוסק בתכנון וייצור מגלה אותה ואת היכולות שלה. 

מטרת התוכנה: לתכנן ולייצר אלמנטים באמצעות מחשב תוך שימוש בטכנולוגיות דו ממדיות ותלת ממדיות ליצירת אלמנטים מדויקים ומושלמים. 

התאמת אוטוקאד לסביבת העבודה

מכיוון שתוכנה כזאת נחשבת למרכזית בתחום השרטוט: חשוב להתאים אותה לסביבת העבודה והיא זאת שלמעשה שולטת בעבודתם של מתכננים, מנהלי ייצור, מהנדסים אדריכלים ושאר בעלי מקצוע, לכן היא חייבת להיות מותאמת לצרכים של המתכננים ושל סביבת העבודה. 

ההתאמה צריכה לכלול גם גיבוי וסנכרון כמו למשל כזה שיוצר שירות ענן לעסקים. בדרך זאת אפשר לשמור ולגבות חומר משרדי חשוב כמו תוכניות שרטוטים וכולי ולגשת אל הקבצים מכול מקום. 

כיצד מתאימים תוכנות לסביבה הממוחשבת שלכם?

כדי לבצע התאמה נכונה כדאי לפנות אל מומחים בפתרונות מחשוב ענן לעסקים. המומחים יבצעו התאמה של תוכנות מצוינות עבור סביבת העבודה שלכם תוך הטמעה ומתן ליווי ויעוץ בכל שלב. 

בחרו מומחים שיספקו תמיכה גם מרחוק, שירות טכנאים לכל בעיה, תמיכה טלפונית, שירות התקנת תוכנות, התאמה והטמעה ואת כל הדרוש עבור ייעול של העבודה שלכם. כך תוכלו לבצע משימות על הצד הטוב והאיכותי ביותר, בעיקר כשמדובר בשימוש בתוכנות כמו אוטוקאד.

> הכירו גם את תוכנת Revit

טכנולוגיה ו- IT לימודי אינטרנט ומחשבים סלולר וגאדג'טים קידום אתרים קריירה שיווק באינטרנט שיווק ברשתות חברתיות תוכנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
רונן ברית מסביר – איך לבחור לפטופ
בשנים האחרונות, אנחנו יכולים לראות מעבר משימוש במחשבים נייחים לשימוש במחשבים ניידים. מזה למעלה מעשור...
קרא עוד »
אפר 12, 2023
שיווק עסקים עם מערכת לשליחת סמסים
בעבר כשעסק רצה להגיע אל לקוחות, הוא היא צריך להתקשר אליהם אחד-אחד או לשלוח להם מכתבים. הופעת הסלולר...
קרא עוד »
אפר 06, 2017
גניבה ממעסיק – מהו העונש על כך?
מה ההבדל בין עבירת גניבה "רגילה" לבין עבירת גניבה ממעסיק? חוק העונשין מגדיר את העבירה גניבה כ- "נטילה...
קרא עוד »
יול 11, 2019