איזה פיתוח אפליקציות יותר קל? לאנדרואיד או אייפון?

פיתוח אפליקציות

העולם של מכשירי הסלולר החכם מתחלק לשניים, כאלה אשר פועלים על מערכת הפעלה מבוססת אנדרואיד וכאלה אשר מעדיפים את השימוש במערכת של אפל, IOS. הויכוח לגבי מי מבין שני אלה היא מערכת ההפעלה הכי טובה עבור טלפון סלולרי חכם לעולם אינה נפסקת, כשאר מאז לכתו של סטיב ג'ובס הגורו הנצחי של אוהבי אפל רבים, נראה כי מניות החברה עצמה ירדו והמעבר אל אנדרואיד כבר התחיל. איך כל זה קשור אל אפליקציות ואל הפיתוח שלהן? ובכן, מכיוון שאת האפליקציות צריכים להתאים אל המכשיר הנייד החכם, יש לשים לב אצל איזו חברה הולכים לפתח את הרעיון המדהים.

עושים את מה שקל יותר

יש כאלה אשר חושבים כי אפליקציה צריכה להיות מפותחת לפי מה שקל יותר, כאשר לימוד פיתוח עבור אפליקציות המיועדות למכשירי סלולר של אייפון היא פעולה אשר דורשת בשורה התחתונה פחות שורות של קודים, לצד שפה פשוטה יותר של אפל אשר מגדירהק פעולות שיכולים לבצע בצורה מהירה ופשוטה יותר מאשר אנדרואיד. אבל, וזה אבל די גדול, השפה של פיתוח אפליקציית אנדרואיד היא הרבה יותר פופולארית, והדרישה לקורס פיתוח אפליקציות אנדרואיד נעשתה פיתוח אפליקציותלהרבה יותר בולטת עם יותר קורסים שמציעים את התחום הזה. כל זה מוביל את חוסר במפתח אייפון ואל שכר יותר גבוה עבור יחידי הסגולה הללו.

האם לפתח לאנדרואיד או לאייפון

מכיוון שמדובר בפלח של שוק משתמשים שהוא עדיין די נרחב, זה חשוב מאוד לספק את האופציה של הורדת אפליקציה גם בחנות של אפל וגם בחנות של אנדרואיד. לכן, זה די ברור כי תמיד עדיף לבצע פיתוח של אפליקציה שתתאים עבור שני המגזרים העיקריים הללו, כאשר בהחלט זה מעלה את האופציות כי יותר אנשים יורידו את האפליקציה ובעידן שבנוי על שימוש כה מאסיבי בטלפון החכם יהיה הרבה יותר שימוש וסיכויי הצלחה ממשיים יותר לאפליקציה שמתאימה גם לשימוש באייפון וגם לשימוש במכשירי טלפון נייד הפועלים על מערכת אנדרואיד. זה אולי מצריך יורת השקעה של זמן וכסף, אבל זה בהחלט כסף שחוזר בחזרה לפי מידת ההצלחה והחשיפה.

קראו גם:

שלבים בפיתוח אפליקציות

התהליך לרישום פטנטים על אפליקציות

טכנולוגיה ו- IT לימודי אינטרנט ומחשבים סלולר וגאדג'טים קידום אתרים קריירה שיווק באינטרנט שיווק ברשתות חברתיות תוכנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
5 התכונות שמעסיקים מחפשים במתכנת JAVA
מתכנת JAVA זו עבודה שיש לה דרישה גבוהה בתחום התכנות והפיתוח. JAVA היא שפת תכנות שמשתמשות בה חברות גדולות...
קרא עוד »
אוק 28, 2017
בניית חנות אינטרנטית
בניית חנות אינטרנטית היא אחת מהפעולות החשובות ביותר בכל עסק. לכן כדי לבצע מהלך מוצלח יש לשכור את...
קרא עוד »
מאי 24, 2021
הקמת חנות וירטואלית באתר Betterlabs
אם אתם מעוניינים להקים חנות וירטואלית לעסק שלכם, כל מה שאתם צריכים לעשות כיום זה לבחור באתר המציע...
קרא עוד »
יול 28, 2020