פיתוח אחר עם אג'ייל

פיתוח עם אג'ייל

אם אתם מחפשים אחר פיתוח תוכנה חדש זריז, חכם וכזה שיתרום רבות לארגון שלכם, חשוב שתכירו תהליך פיתוח חדש יחסית בשם אג'ייל, או באנגלית agile. אבל מה פיתוח תוכנה כזה מאפשר וכיצד הוא פועל? כל התשובות בהמשך.

לפני הכל מה זה agile ?

פיתוח תוכנה זריז מאמין בהפיכת חשיבה ליצירתית תוך המנעות מחשיבה מפריעה ושינוי הדרך בכל סוג של פרויקט . הפיתוח מאפשר הצלחה ואושר לעובדים בארגון ובחברות השונות, תוך שימת דגש על עבודה כצוות.

Agile היא שיטה לפתח תוכנה תוך כדי תנועה ובצורה מהירה, כאשר פיתוח התוכנה מתכוונן לפרויקט מסוים בכל פעם. באמצעות agile אג'ייל ניתן לנהל פרויקטים בצורה מסודרת כאשר כל פרויקט מאוגד באמצעות התוכנה ברצף פעולות שמסייע לו לבצע אפיון מסודר, פנייה לספקים, עיצוב הפרויקט, בנייה, בדיקות ועוד, כאשר התהליך נעשה בשיטת פיתוח תוכנה זריז ומותאם אישית לכל פרויקט.

פיתוח עם אג'ייל

כאשר אנו מרימים פרויקט אנו יודעים כי לפרויקטים ישנם מחזורים שעליהם הם עובדים ולכן באמצעות agile ניתן ליהנות מפיתוח תוכנות המתאימות למחזור החיים של הפרויקט. באמצעות פיתוח תוכנה מהיר ניתן ליהנות משיטות אחרות לפיתוח תוכנה שאינן רק השיטות הסדרתיות או האנטרטיביות – אלא באמצעות שיטה אחרת שמשמשת מערכות מתקדמות ומאפשרת באמצעות שילוב של כמה שיטות לנהל מגוון פרוייקטים בחברה וזאת באמצעות שימוש בשיטה הסדרתית, בשיטה האינטרטיבית תוך שימת דגש על השיטה המתודולוגית שמאפשרת זריזות בפיתוח התוכנה.

בנוסף, באמצעות שיטות אלה ניתן לבדוק את הארגון תוך כדי עבודה ולהבין האם צוות הפיתוח נמצא באותו המקום בארגון, האם יש לו הדרכה וניסיון.

עוד בוחנות החברות המתמחות בפיתוח בשיטת agile את מיומנות אנשי הצוות, את הניסיון של אנשי הצוות בפיתוח מערכות, ואת המוצרים והלקוחות של החברה.

לסיכום, באמצעות שיטה זאת ניתן לפתח תוכנה מותאמת אישית לכל משימה, וגם לשפר את ביצועי הצוות הטכני בחברה אשר בה מתבצע התהליך.

טכנולוגיה ו- IT לימודי אינטרנט ומחשבים סלולר וגאדג'טים קידום אתרים קריירה שיווק באינטרנט שיווק ברשתות חברתיות תוכנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך מדפיסים אב טיפוס?
תהליך הדפסת אב טיפוס אורך זמן ודורש מאמץ רב. אדם צריך לחשוב על העיצוב, לוודא שהוא פונקציונלי ושהוא...
קרא עוד »
ספט 29, 2022
ניהול אתרים
היום לא ניתן לנהל חברה או בית עסק, ללא אתר אינטרנט ברמה הגבוהה ביותר. רוב העסקים מוכנים להשקיע המון...
קרא עוד »
ינו 13, 2020
מערכת להפצת מסרים
מערכת הפצת מסרים היא אחת השיטות המוצלחות ביותר לקשר רציף ואיכותי עם הלקוחות. החברה בונה רשת של קבוצות...
קרא עוד »
ינו 05, 2021