פיתוח אחר עם אג'ייל

פיתוח עם אג'ייל

אם אתם מחפשים אחר פיתוח תוכנה חדש זריז, חכם וכזה שיתרום רבות לארגון שלכם, חשוב שתכירו תהליך פיתוח חדש יחסית בשם אג'ייל, או באנגלית agile. אבל מה פיתוח תוכנה כזה מאפשר וכיצד הוא פועל? כל התשובות בהמשך.

לפני הכל מה זה agile ?

פיתוח תוכנה זריז מאמין בהפיכת חשיבה ליצירתית תוך המנעות מחשיבה מפריעה ושינוי הדרך בכל סוג של פרויקט . הפיתוח מאפשר הצלחה ואושר לעובדים בארגון ובחברות השונות, תוך שימת דגש על עבודה כצוות.

Agile היא שיטה לפתח תוכנה תוך כדי תנועה ובצורה מהירה, כאשר פיתוח התוכנה מתכוונן לפרויקט מסוים בכל פעם. באמצעות agile אג'ייל ניתן לנהל פרויקטים בצורה מסודרת כאשר כל פרויקט מאוגד באמצעות התוכנה ברצף פעולות שמסייע לו לבצע אפיון מסודר, פנייה לספקים, עיצוב הפרויקט, בנייה, בדיקות ועוד, כאשר התהליך נעשה בשיטת פיתוח תוכנה זריז ומותאם אישית לכל פרויקט.

פיתוח עם אג'ייל

כאשר אנו מרימים פרויקט אנו יודעים כי לפרויקטים ישנם מחזורים שעליהם הם עובדים ולכן באמצעות agile ניתן ליהנות מפיתוח תוכנות המתאימות למחזור החיים של הפרויקט. באמצעות פיתוח תוכנה מהיר ניתן ליהנות משיטות אחרות לפיתוח תוכנה שאינן רק השיטות הסדרתיות או האנטרטיביות – אלא באמצעות שיטה אחרת שמשמשת מערכות מתקדמות ומאפשרת באמצעות שילוב של כמה שיטות לנהל מגוון פרוייקטים בחברה וזאת באמצעות שימוש בשיטה הסדרתית, בשיטה האינטרטיבית תוך שימת דגש על השיטה המתודולוגית שמאפשרת זריזות בפיתוח התוכנה.

בנוסף, באמצעות שיטות אלה ניתן לבדוק את הארגון תוך כדי עבודה ולהבין האם צוות הפיתוח נמצא באותו המקום בארגון, האם יש לו הדרכה וניסיון.

עוד בוחנות החברות המתמחות בפיתוח בשיטת agile את מיומנות אנשי הצוות, את הניסיון של אנשי הצוות בפיתוח מערכות, ואת המוצרים והלקוחות של החברה.

לסיכום, באמצעות שיטה זאת ניתן לפתח תוכנה מותאמת אישית לכל משימה, וגם לשפר את ביצועי הצוות הטכני בחברה אשר בה מתבצע התהליך.

טכנולוגיה ו- IT לימודי אינטרנט ומחשבים סלולר וגאדג'טים קידום אתרים קריירה שיווק באינטרנט שיווק ברשתות חברתיות תוכנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך לבחור כיסא גיימינג?
משחקי גיימינג מתארכים זמן רב. שחקנים חובבים ומקצועיים יכולים לשבת שעות מול המסך ולא להתעייף. הם...
קרא עוד »
אפר 28, 2022
מהי מדפסת UV?
תחום ההדפסות פתח עולם חדש בפני כל מי שהיה מעוניין לייחד את מוצריו, לגוון ולמתג. מוצרים רבים מצאו את...
קרא עוד »
ספט 19, 2021
3 פרמטרים לבחירת ספק אינטרנט
לא פעם אנשים מחפשים ספקי אינטרנט אמינים – גם כדי לקבל את השירות הכי טוב וגם כדי לחסוך בהוצאות. מחירם...
קרא עוד »
אוק 22, 2020