טיפים לפרסום באנימציה

טיפים לפרסום באנימציה
טיפים לפרסום באנימציה

סרטוני האנימציה לעסקים התחילו כבר לפני כמה שנים לתפוס תאוצה רבה ולעשות דברים נפלאים בכל מה שקשור לסרטוני הדרכה, מכירה או תדמית של עסקים. עסקים קטנים וגדולים כאחד, משתמשים היום בסרטוני אנימציה אלו לצורך קידום עסקיהם וכן כל שירות אחר שאותו ירצו לקבל דרך סרטוני האנימציה. 

לאיזה עסק מתאים לעשות סרטוני תדמית באנימציה?

סרט תדמית לעסקים המבוסס אנימציה, מותאם לכל עסק ועסק בנפרד. זאת על פי דרישותיו ורצונותיו של הלקוח. תחום זה מלא ביצירתיות, מחשבה, ייחודיות והמצאה של משהו חדש, תוכן שעוד לא היה כמותו וכל זה ברמה הגבוהה ביותר ובמקצועיות עילאית שקיימת בדרך כלל אצל מפיקי סרטונים אלו. 

הכנת והרכבת סרטון אנימציה, יהיה תלוי בענף ובסוג העסק שאליו ישויך סרטון האנימציה וכן לאוכלוסייה, אליה העסק פונה ואליה ירצה לתת את ההדרכה או התדמית הרצויה וממנה להפיק מטרות שונות לצורך קידום העסק.

למה חשוב לקשר את צבעי העסק לסרטון האנימציה?

בהכנת סרטון אנימציה, צבעי הסרטון והדמויות בו מורכבים כביכול מבני אדם אמיתיים או לפחות מנסים להתחקות אחריהם. בסרטון אנימציה שנרצה לעשות לבית העסק שלנו נרצה שדמויות שבסרטון יצבעו באופן שמחבר אותם אל העסק שלנו.

כלומר, אם אנו מציגים שני אנשים שמדברים ביניהם, והעסק שלנו מורכב מצבעי שחור וכחול, חשוב יהיה לתת את אותם הצבעים גם לבגדיהם של הדמויות הנצפות בסרטון ובכך לקשר כל דבר ודבר שנראה בסרטון האנימציה, אל בית העסק שלנו. 

הנעה לפעולה דרך סרטון אנימציה

כיום, אנחנו עדים יותר ויותר לקיצור הדרך המחשבתית שבה אנשים התרגלו לחשוב. למה הכוונה? כאשר אנשים רואים סרטון הדרכה באנימציה, ההנעה לפעולה מסרטון כזה, תעשה באופן חד ומהיר יותר בדיוק מהסיבה הפשוטה הבאה:

את התכונות שאותם נרצה שיראו בסרטון האנימציה לא נוכל לעשות בסרטון ווידאו רגיל ומכאן גם נגזרת התשובה מדוע הנעה לפעולה מסרטון אנימציה תהיה פשוטה יותר, זאת כמובן מהסיבה שבאנימציה נוכל להמחיש באופן מוחשי וחי, את מה שאנו רוצים להציג ללקוחות. המסר יועבר בדיוק רב אל לב הלקוחות ומשם לפעולת הקניה.

טכנולוגיה ו- IT לימודי אינטרנט ומחשבים סלולר וגאדג'טים קידום אתרים קריירה שיווק באינטרנט שיווק ברשתות חברתיות תוכנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
בוטקאמפ תכנות
תחום התכנות הוא רובד מסקרן מאד עבור כל מי שאוהב את תחום המחשוב. אנשים שעוסקים בתחומים שונים מחליטים...
קרא עוד »
ינו 05, 2021
תוכנה לניהול רכש – ככה בוחרים נכון
מנהלי רכש בארץ ובעולם יודעים עד כמה סדר ארגון ויעילות חשובים לעבודה כה מדוקדקת וחשובה. ניהול רכש עוסק...
קרא עוד »
יול 02, 2020
תיקון פלאפונים – איך למצוא את המקום הנכון
במידה והפלאפון שלכם התקלקל וכן אתם זקוקים שירות של תיקון פלאפונים, עליכם יהיה למצוא את המקום הנכון על...
קרא עוד »
אוג 05, 2020