טיפים לפרסום באנימציה

טיפים לפרסום באנימציה
טיפים לפרסום באנימציה

סרטוני האנימציה לעסקים התחילו כבר לפני כמה שנים לתפוס תאוצה רבה ולעשות דברים נפלאים בכל מה שקשור לסרטוני הדרכה, מכירה או תדמית של עסקים. עסקים קטנים וגדולים כאחד, משתמשים היום בסרטוני אנימציה אלו לצורך קידום עסקיהם וכן כל שירות אחר שאותו ירצו לקבל דרך סרטוני האנימציה. 

לאיזה עסק מתאים לעשות סרטוני תדמית באנימציה?

סרט תדמית לעסקים המבוסס אנימציה, מותאם לכל עסק ועסק בנפרד. זאת על פי דרישותיו ורצונותיו של הלקוח. תחום זה מלא ביצירתיות, מחשבה, ייחודיות והמצאה של משהו חדש, תוכן שעוד לא היה כמותו וכל זה ברמה הגבוהה ביותר ובמקצועיות עילאית שקיימת בדרך כלל אצל מפיקי סרטונים אלו. 

הכנת והרכבת סרטון אנימציה, יהיה תלוי בענף ובסוג העסק שאליו ישויך סרטון האנימציה וכן לאוכלוסייה, אליה העסק פונה ואליה ירצה לתת את ההדרכה או התדמית הרצויה וממנה להפיק מטרות שונות לצורך קידום העסק.

למה חשוב לקשר את צבעי העסק לסרטון האנימציה?

בהכנת סרטון אנימציה, צבעי הסרטון והדמויות בו מורכבים כביכול מבני אדם אמיתיים או לפחות מנסים להתחקות אחריהם. בסרטון אנימציה שנרצה לעשות לבית העסק שלנו נרצה שדמויות שבסרטון יצבעו באופן שמחבר אותם אל העסק שלנו.

כלומר, אם אנו מציגים שני אנשים שמדברים ביניהם, והעסק שלנו מורכב מצבעי שחור וכחול, חשוב יהיה לתת את אותם הצבעים גם לבגדיהם של הדמויות הנצפות בסרטון ובכך לקשר כל דבר ודבר שנראה בסרטון האנימציה, אל בית העסק שלנו. 

הנעה לפעולה דרך סרטון אנימציה

כיום, אנחנו עדים יותר ויותר לקיצור הדרך המחשבתית שבה אנשים התרגלו לחשוב. למה הכוונה? כאשר אנשים רואים סרטון הדרכה באנימציה, ההנעה לפעולה מסרטון כזה, תעשה באופן חד ומהיר יותר בדיוק מהסיבה הפשוטה הבאה:

את התכונות שאותם נרצה שיראו בסרטון האנימציה לא נוכל לעשות בסרטון ווידאו רגיל ומכאן גם נגזרת התשובה מדוע הנעה לפעולה מסרטון אנימציה תהיה פשוטה יותר, זאת כמובן מהסיבה שבאנימציה נוכל להמחיש באופן מוחשי וחי, את מה שאנו רוצים להציג ללקוחות. המסר יועבר בדיוק רב אל לב הלקוחות ומשם לפעולת הקניה.

טכנולוגיה ו- IT לימודי אינטרנט ומחשבים סלולר וגאדג'טים קידום אתרים קריירה שיווק באינטרנט שיווק ברשתות חברתיות תוכנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה העונש על שימוש בתמונות ללא רישיון?
העידן המקוון מציב את האנושות בפני דילמות ומצבים חדשים שלא היה מוכרים בעבר. אחד הנושאים המשמעותיים...
קרא עוד »
פבר 26, 2020
קורס קידום אתרים – מה הופך את זה לתחום כה פופולארי?
כאשר אנחנו מסיימים את הצבא אנחנו צריכים להחליט מה אנחנו רוצים לעשות עם החיים שלנו. לא תמיד קל לבחור...
קרא עוד »
ינו 26, 2016
מחשבון שכר לעצמאים 2017
העולם התעסוקתי כולל בו עובדים שכירים ועובדים עצמאיים. בעוד שעובדים שכירים מקבלים את תלוש השכר שלהם...
קרא עוד »
נוב 16, 2017