3 סיבות לא ללכת על דומיין בעברית

דומיין בעברית

דומיין בעברית יכול להישמע לכם כרעיון מצוין אשר יוכל לסייע לכם רבות עם האתר החדש. בכל אופן, מדובר ברעיון לא טוב בכלל וזאת מכיוון שהוא מגיע עם שלל דברים שליליים אשר לא יטיבו עם האתר שלכם. במאמר הבא נספק לכם 3 סיבות עיקריות אשר יבהירו לכם מדוע הבחירה בדומיין בעברית אינה תהיה חכמה כלל וכלל. הסיבות הללו נוגעות לכל סוג של אתר אותו תהיו מעוניינים להקים.

פחות נגיש לקהל הרחב

ניתן לומר כי הרוב האנשים רגילים להגיע אל האתר הממוצע בעזרת חיפוש באנגלית של שמו, כאשר תקבעו לאתרכם שם בעברית אתם צפויים להקשות על ההרגל של רבים וזה לא דבר טוב במיוחד בעבור אלו מכם שיהיו מעוניינים להשיג את הכמות המירבית ביותר של הלקוחות. בסופו של יום אתם צריכים לספק לאדם הממוצע את האפשרות להגיע לאתרכם ובקלות המירבית ביותר. במידה ותדאגו לכך שדומיין האתר יהיה באגנלית ויהיה מורכב משם קליט וקצר תוכלו להיות בטוחים כי בכל הנוגע לדומיין אתם מספקים לקהל את הנוח ביותר בכדי להגיע אליכם שוב ושוב.

גימיק זמני

רבים חושבים כי דומיינים בשפה שאינה אנגלית הינם דומיינים שעתידם להיעלם והם אינם צפויים להיות בשימוש בקרב הקהל הרחב. לטענתם בסך הכל מדובר בגימיק חולף אשר עתידו להיעלם כבר בזמן הקרוב וזאת מכיוון שהנוחות של הדומיינים באנגלית כבר הפכה לאוניברסלית ואף אחד אינו יעדיף לסגל לעצמו הרגלים חדשים. הדומיינים באנגלית מספקים את כל שצריך בכדי שהאתר שלכם יהיה נגיש לחלוטין ולכל סוגי הקהלים שקיימים. יתר על כן יש לומר כי דומיין באנגלית הוא בהחלט לא גימיק והדומיין במקור היו אך ורק בשפה זו.

לא מתאים לכולם

פונטים בעבריתמעוניינים שהאתר שלכם יהיה נגיש לקהל רחב ככל הניתן? אם תדאגו לכך שדומיין האתר יהיה באנגלית תוכלו להבטיח שכל אחד ומכל מקום בעולם יוכל לגשת אל האתרים שלכם. לעומת זאת דומיין בעברית יהיה נגיש אך ורק לקהל דובר השפה, מה שיגביל את האתר שלכם בצורה ניכרת. לאור זאת מומלץ לבחור בדומיין בשפה האנגלית כאשר האורך שלו יהיה חשוב בצורה ניכרת גם כן. אם תבחרו בדומיין קצר וקליט תוכלו להגדיל את הסיכויים להפיכתו לזכיר בצורה ניכרת. כך תוכלו לוודא כי אתם מספקים לקהל את האופציה לזכור באופן קל למדי את שם האתר ובכך לגשת אליו שוב ושוב.

טכנולוגיה ו- IT לימודי אינטרנט ומחשבים סלולר וגאדג'טים קידום אתרים קריירה שיווק באינטרנט שיווק ברשתות חברתיות תוכנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מיקור חוץ QA – מה זה וכיצד זה יכול לשרת אותנו
אחד התחומים הבולטים ביותר בעולם ההייטק, ללא צל של ספק, הוא תחום QA. מדובר על ענף שנועד לבצע בדיקות...
קרא עוד »
מאי 23, 2022
האם אדם טל נחשב לגורו אינטרנטי?
אנשים רבים מחשיבים את אדם טל לגורו אינטרנטי, מאחר ומדובר על אחד האנשים המוכרים והידועים ביותר בתחום...
קרא עוד »
מרץ 03, 2021
קניית עוקבים באינסטגרם – החשיבות של הרשת והחשיבות של המספרים
כל מי שעוסק בקידום, פרסום ושיווק באינטרנט, יודע שבלי להשתמש ברשתות חברתיות זה בלתי אפשרי לקדם עסק,...
קרא עוד »
יונ 01, 2020