קידום בגוגל לעומת קידום בפייסבוק

מקדם אתרים מקצועי

המאמר באדיבות silverbull קידום אתרים

נכון להיום כל עסק חייב לעצמו וללקוחות שלו את האופציה הזו של הופעה אונליין, אם באתר ואם ברשתות
החברתיות. ואז, מגיעה הרגע הזה שבו עומדים מול שתי אופציות שנראות אותו הדבר על פניו, שתיהן מגיעות אל לקוחות ושתיהן יכולות לסייע לפרסם ולחשוף את העסק, אולם רק אחת תהיה הכי נכונה בדרך כלל, וכאן צריכים להבין את שתי האופציות הללו לפני שנוקטים בצעד כל שהוא. למה עדיף לדעת לפני ולפעול לאחר מכן? כי מסע פרסום הוא אינו דבר זול, בייחוד כאשר לא יודעים מה היתרונות והחסרונות וכיצד מפעילים באופן מיטבי כל אחת.


פילוח מדויק של הקהל
בפייסבוק אפשר לדעת הרבה מאוד פרטים לגבי הקהל מהסיבה הפשוטה שהמידע הזה קיים עבור כל פרופיל
שנמצא שם. זה הרבה יותר קל מן הסיבה הזו לבצע פילוח של כל מסע פרסום שנוצר שם על ידי יצירה של קהל באופן פרטני עד לבחירה של הגיל הנבחר, המיקום הגיאוגרפי, תחומי העניין ואפילו שלא להכליל פרמטרים מסוימים במידה. גם בגוגל יש פילוח, אבל הוא הרבה פחות פרטני מאשר זה שנמצא בפייסבוק ומגיע לפילוח מקסימלי לפרסום שעולה בסופו של דבר פחות מאשר זה של גוגל המתחרה. יש לא מעט אנשים אשר מצליחים לפרסם את העסק שלהם עם למידה עצמאית פשוטה, בחשיפה שאותה רואים לקוחות פרטיים ולא המתחרים עפי שקורה בפריסה רחבה של גוגל.


תפוצה יותר רחבה
פייסבוק הוא רשת חברתית שבה נמצאים רק אנשים אשר נרשמו אליה, ולא הכלל. מה דבר זה אומר? כי חיפוש באינטרנט לעומת חיפוש בפייסבוק יניב הרבה יותר אופציות של עסקים שמופיעים באופן וודאי גם מחוץ לרשת הזו. משמע כי פרסום בגוגל נחשף עבור הרבה יותר אנשים אשר יכולים להיכנס אל מנוע החיפוש הזה ומעדיפים אותו באופן בולט למדי עבור כל סוג של חיפוש בארצנו הקטנה. מה צריכים לקחת בחשבון? כי עדיף כי פרסום מסוג זה יתבצע על ידי אנשים שבקיאים בעניין כמו מקדם אתרים מקצועי, אחרת הכסף עבור מסע הפרסום ייעלם במהירות ולא תהיינה תוצאות שמחזירות אפילו את אלו ההוצאות.

טכנולוגיה ו- IT לימודי אינטרנט ומחשבים סלולר וגאדג'טים קידום אתרים קריירה שיווק באינטרנט שיווק ברשתות חברתיות תוכנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חנות וירטואלית
האם אתם בעלי עסק קטן או חלק מעסק מתחיל? אם אתם חושבים להקים עסק משלכם בקרוב, או שאתם חלק מעסק קטן שכבר...
קרא עוד »
ינו 04, 2022
הטמעת פריוריטי – החשיבות של הטמעה נכונה
כשאנחנו רוכשים תוכנה מסוימת לעסק, יש חשיבות לשלושה דברים עיקריים. ראשית, עצם התוכנה והאופי שלה, שנית,...
קרא עוד »
יול 11, 2022
תיקון לפטופים
המהפכות הטכנולוגיות גרמו לכך שהמחשב נהפך כמעט למוצר חובה בכל בית. אם עד לפני כ-30 שנה היו המחשבים מוצר...
קרא עוד »
יונ 19, 2019