התפרצות הקורונה ועולם אבטחת מידע

SEEHR

מאז תחילת מגיפת ה- COVID-19, ארגון הבריאות העולמי ראה עלייה דרמטית במספר התקפות הסייבר שהופנו לצוות העובדים שלה, והונאות דואר אלקטרוני הפונות לציבור הרחב. הקורונה הביאה עימה בעיות נוספות שחשוב לדעת להתמודד איתן.

התפרצות הקורונה ועולם אבטחת מידע |

לפני שנביא דוגמה של בעיה שקרת השבוע בגלל הקורונה, חשוב שנבין שאין חסינות לשום מקצוע בעולם זה מפני הקורונה – גם אם לא מדובר רק על הדבקה פיזית בנגיף זה;

השבוע הודלפו ברשת כ – 450 כתובות דוא"ל וסיסמאות פעולות של ארגון הבריאות העולמי, יחד עם אלפים נוספים ששייכים לאחרים העובדים על תגובת הווירוס לקורונה

האישורים שהודלפו לא סיכנו חברות, מכיוון שהנתונים לא היו עדכניים. עם זאת, התקיפה אכן השפיעה על מערכת אקסטרא-נט ישנה, ​​המשמשת את הצוות הנוכחי והגמלאי של החברה.

האם אפשר להיות בטוח בעולם הסייבר בתקופת הקורונה? |

כמו בכל מקום בעולם, כך גם עובדי ההייטק והסייבר השונים. נכון, הם לא עובדים ביחד ומכיוון שהם עובדים דרך מחשבים, הם לא חייבים לעשות זאת מחברת הייטק פיזית אך גם לעובדים אלה, יש את הבעיות שלהם בכל הקשור לקורונה.

מעבר להדבקה הפיזית, פרצות ומזימות עברייניות נעשות לעיתים קרובות בכל בעולם ובעיקר בתחומים חמים כמו שליחת מיילים זדוניים לניצול מצב לא קל זה, וכן פריצות לחברות שונות שהוזנחו בגלל הקורונה, ראו כאן.

חיזוק מערכת האבטחה בסייבר |

ארגון הבריאות העולמי עובד עם המגזר הפרטי להקמת מערכות פנימיות חזקות יותר ולחיזוק אמצעי האבטחה ומחנך את הצוותים לסיכוני אבטחת סייבר.

ארגון הבריאות העולמי מבקש מהציבור להישאר ערניים מול אימיילים זדוניים וממליץ להשתמש במקורות אמינים בכדי לקבל מידע עובדתי על COVID-19 ונושאי בריאות אחרים.

לעוד מידע, בקרו באתר של SEEHR

טכנולוגיה ו- IT לימודי אינטרנט ומחשבים סלולר וגאדג'טים קידום אתרים קריירה שיווק באינטרנט שיווק ברשתות חברתיות תוכנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
זקוקים לכרטיס ביקור לעסק? כל מה שחשוב לדעת
כרטיס ביקור לעסק הוא דרך ייחודית ויעילה להציג את עצמך. זה יכול לשמש לבניית קשרים עם לקוחות...
קרא עוד »
ספט 12, 2022
בניית אתר תדמית – למה זה טוב?
אחת הדרכים הטובות ביותר לשווק בית עסק או בעל מקצוע, בכל תחום שהוא, וכן את המוצרים והשירותים שהם...
קרא עוד »
מאי 23, 2022
פיתוח אתרים – מה חשוב לדעת
כל מי שמבקר באתרי אינטרנט יכול לראות עם הזמן פיתוחים ושדרוגים שונים, כאלה שמשנים את תמונת המצב באתרים...
קרא עוד »
ספט 26, 2017