האם ביטקוין שווה את ההשקעה שלכם? 

סביר להניח שגם אתם, כמו הרבה מאוד אנשים אחרים, מכירים היום לא מעט חברים או קולגות מהעבודה שמשקיעים בביטקוין כבר לא מעט זמן. מדובר על מגמה שכבר אי אפשר להתעלם ממנה, ואחת מההוכחות  לכך, היא שיש היום אפשרות אפילו לצבור נקודות בכרטיס אשראי שניתן יהיה להמיר לביטקוין. לכן, אם מדובר על תופעה חובקת עולם, איך ניתן יהיה להתעלם ממנה? כולנו יודעים שכאשר מדברים על ביטקוין מדברים על מטבע וירטואלי, אך נשאלת השאלה: איך מחליטים האם כדאי להשקיע בכך או לא? זו אחת מהשאלות שהיום הרבה אנשים שואלים את עצמם, כי אף אחד לא היה רוצה להישאר מחוץ לחגיגה אם כולם מרוויחים בעזרת המטבע הזה כל כך הרבה כסף. 

האם צריך ללמוד לעומק מה זה ביטקוין כדי להחליט אם להשקיע? 

זו עוד שאלה שהרבה פעמים חוזרת על עצמה, ובצדק. זו שאלה שחוזרת על עצמה גם כאשר מדברים על השקעות שונות בשוק ההון, ומה שמשותף לכל המקרים הללו, הוא שאין להם תשובה אחת נכונה. כלומר, יש אנשים שלא תהיה להם שום בעיה להתחיל להשקיע בשוק ההון אפילו אם הם לא יודעים במה מדובר ואיך זה עובד. לעומת זאת, אחרים לא יוכלו אפילו לחשוב על האופציה הזאת ויעשו קורס מעמיק בנושא. חשוב להבין שזה בדיוק אותו הדבר לגבי השקעות בביטקוין. לכן, אם אתם יכולים להעמיק מעט את הידיעות שלכם ולהבין במה בדיוק אתם משקיעים, מה טוב. 

איפה כדאי ללמוד על התחום? 

ביטקוין מעניין אתכם? אתם רוצים להבין האם נכון מבחינתכם לקחת את כל החסכונות שלכם ולהשקיע אותם במטבע הזה? אם כך, חשוב מאוד שתדעו: יש קורסים שלמים של ביטקוין ובהחלט כדאי ללמוד לפחות אחד מהם. בצורה כזאת, לא רק שתוכלו להבין האם ההשקעה הזאת מתאימה לכם, אלא גם תכירו את האפשרויות השונות לעומק. תוכלו לבחור איך אתם משקיעים וכמה, מה שישפיע כמובן על הרווח שלכם. אם כל העולם מתעניין במטבעות האלה חבל שתישארו מחוץ לעניינים, אז למה אתם עדיין מחכים?

טכנולוגיה ו- IT לימודי אינטרנט ומחשבים סלולר וגאדג'טים קידום אתרים קריירה שיווק באינטרנט שיווק ברשתות חברתיות תוכנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
דיו חלופי או מקורי למדפסת, מה כדאי?
כל בית וכל עסק המכבד את עצמו מחזיק מדפסת צמודה. ההבנה היא כי ללא הדפסה אנחנו נתקשה לנהל את חיינו...
קרא עוד »
ספט 26, 2018
אוטוקאד – מה צריך לדעת על התוכנה הזאת?
אם אתם הנדסאים, מנהלי עבודה, אדריכלים או עוסקים בכול תחום של שרטוט, בניה ותכנון: חשוב שתכירו תוכנה...
קרא עוד »
יונ 23, 2021
מה זה חווית משתמש ולמה זה צריך לעניין אתכם
חווית משתמש הינה החוויה של הלקוח אשר בא במגע עם עסק מסוים, הן בעולם הדיגיטלי והן בעולם הפיזי. מדובר...
קרא עוד »
אוק 12, 2020