איך בונים חנות וירטואלית

חנות וירטואלית

כפי שבניית חנות פרונטאלית היא סוג של אומנות, כך גם בניית חנות וירטואלית באתר אינטרנט. על פניו זה נשמע אולי מוזר, הרי מדובר בחנות שאין לה מדפים, והמוצרים אינם נראים בעין, ולקוחות לא מגיעים לבקר בה. אך זה לא מדויק כמובן, להיפך, בשביל למכור את המוצרים שאנחנו מוכרים בחנות וירטואלית, אנחנו חייבים להתייחס אליה, כאל חנות פרונטאלית לכל דבר ודבר.

חנות וירטואלית

חנות וירטואלית, כפי שאנחנו יודעים, זו חנות אליה מגיעים גולשים במטרה לקנות מוצרים שונים שאנחנו מציעים למכירה דרך אתר האינטרנט שלנו. לכן, אנחנו צריכים לבנות את החנות בהתאם לשני כללים ברורים.

הראשון, החנות צריכה להיות מותאמת לצרכים של הלקוחות שלנו, במובן הזה, שאנחנו צריכים לדעת כיצד הם יחוו את חווית השימוש בחנות בצורה אופטימאלית, כך שהם ירצו לקנות אצלנו ולחזור אל החנות שלנו גם בעתיד. הכלל השני הוא, אנחנו צריכים שהחנות תהיה מסודרת ומאורגנת, על מנת שיהיה נוכל להשתמש בה וכן נוח לסדר אותה.

כיצד עושים את זה? לשם כך אנחנו צריכים לקבוע מאפיינים ברורים לחנות. אנחנו צריכים לבחון, מה בדיוק הלקוחות שלנו צריכים, מה בדיוק הם מחפשים, מה אנחנו מציעים, כיצד אנחנו יכולים לקטלג את המוצרים שלנו בצורה הטובה ביותר, כך שיהיה קל להגיע לכל מוצר ומוצר.

אך זה לא מספיק שהלקוחות שלנו יוכלו להגיע לכל מוצר ומוצר. אנחנו צריכים גם להציע להם את כל המידע הרלוונטי עבורם אודות המוצרים. כלומר, אנחנו צריכים להציע מפרט רחב ומגוון על כל מוצר. זה אומר, מידות, משקל, אופציות שימוש, מפרט טכני, עיצוב, ועוד. כל פרט שיכול לעזור להם לקבל את ההחלטה. כמובן שאנחנו צריכים להציג להם את כל המידע בצורה חיובית, שיווקית, באופן כזה שיגרום להם לרצות לקנות את המוצר שלנו.

נקודה אחרונה, אנחנו צריכים לייצר תהליך רכישה נוח ומאובטח. זה אומר, גם להימנע מהפניות לא חשובות ומסרבול התהליך, וגם לדאוג שכל תהליך הרכישה בפועל, יכול להתבצע תוך רגעים ספורים, ובאבטחה מלאה, כך שהם לא יחששו לציין את פרטי האשראי שלהם ופרטים אחרים שהכרחיים לצורך הרכישה.

עוד מידע תוכלו למצוא באתר MYWEB

טכנולוגיה ו- IT לימודי אינטרנט ומחשבים סלולר וגאדג'טים קידום אתרים קריירה שיווק באינטרנט שיווק ברשתות חברתיות תוכנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קניית לידים
כל עסק, כדי להתקדם, חייב לעשות הכל על מנת להביא לקוחות. לקוחות זה כל העסק וכל להיפך. הדרך להגיע ללידים...
קרא עוד »
אפר 24, 2022
מערכת ניהול לידים
ליד הוא אדם המשאיר לכם פרטים באתר או במקום אחר שלכם ברשת ומתעניין בשירות/במוצר שלכם. כאשר אדם שם את...
קרא עוד »
ינו 13, 2021
למה חשוב שהדומיין יהיה רשום על שם בעל האתר?
נניח ואתם נותנים לקבלן לבנות את הבית שלכם, הוא בונה אותו כמו שאתם רוצים, אך כשאתם מקבלים את הבית בסיום...
קרא עוד »
ינו 25, 2016